Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 13:09
 
BEYAZIT ''GÖLCÜK’DE ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ''
Yeniden Refah Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Beyazıt Basın açıklaması yaptı. Beyazıt “Beyazıt “Gölcük ilçemizde Yeniden Refah partisi olarak çalmadık kapı bırakmayacağız. Seviyeli nezaketli muhalefetin en güzel örneği olacağız. Doğruya motor, yanlışa fren olmaya çalışacağız. Siyasi arenadaki teröre bulaşmamış her parti ile münasebetlerimizi ilçe menfaatimiz açısından dinamik tutacağız”dedi.
Siyaset Haberi
BEYAZIT ''GÖLCÜK’DE ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ''

40 YILDIR SİYASETTEYİM
Beyazıt “ Bundan tam 25 yıl önce efsane partimiz Refah partisinde Gençlik kolları başkanı olarak siyasi hayatımıza başladık ve devam etmekteyiz. Refah partisinde Gençlik kolları başkanı iken partimizi kapattılar. Liderimizi Merhum ERBAKAN hocamızı siyasi yasaklı yaptılar. Tüm engellemelere rağmen bu dava hiçbir zaman son bulmadı ve solmadı. Refah partisi sonrası kurulan Milli görüş partilerinin hepsinde aynı şuur ve heyecan ile görev aldım. Şimdi sıra Milli Görüş'ün ikinci kırk yılına geldi. İlk kırk yılı merhum Liderimiz Necmettin ERBAKAN (Mücahit) ile doldurduk, tertemiz bir şekilde. İkinci kırk yılımızı da Muhammed Ali FATİH ERBAKAN (Mücahit) ile daha şanlı, şuurlu bir şekilde dolduracağız. İl başkanımız Mehmet ARAS'A görev tebliği edildikten sonra, il teşkilatında Tanıtım ve medyadan sorumlu İl başkan yardımcılığı görevini icra ettim.
Aynı süreç içinde Gölcük ilçe başkanlığı görevini Yaşar ERGÜN  üstlendi. Gerek “ERBAKAN VAKFI”NDA gerekse Yeniden Refah partisi Gölcük ilçe teşkilatının kuruluşunda yoğun çabaları hizmetleri oldu. Sonrasında sağlık nedenlerinden ötürü kendisi müsaade istediler. Bu durum doğrultusunda yapılan istişareler sonucunda, ilçe başkanlığı görevi şahsıma tebliği edildi”dedi.

ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ
Beyazıt “Gölcük ilçemizde Yeniden Refah partisi olarak çalmadık kapı bırakmayacağız. Seviyeli nezaketli muhalefetin en güzel örneği olacağız. Doğruya motor, yanlışa fren olmaya çalışacağız. Siyasi arenadaki teröre bulaşmamış her parti ile münasebetlerimizi ilçe menfaatimiz açısından dinamik tutacağız”dedi.

DOĞRUNUN YANINDA YANLIŞIN KARŞISINDA OLACAĞIZ
Beyazıt “Yerelde belediye ve kaymakamlık çalışmalarını yakından önemle ve özenle takip ediyoruz.  Bu makamların çalışmalarının olumlularının her daim destekçisi olacağız. Yanlışlar gördüğümüzde çözümü sunan teklifleri halkın önünde sunacağız. 

YARDIMLARDA HAKSIZLIK VAR
Beyazıt “Son 18 yıldır sosyal yardım alan vatandaşlarımızın eskiye nazaran 5 misline ulaşmasını gelir ve adalet dağılımındaki büyük haksızlık olarak görüyoruz. Yardımların olması güzel ve takdire değer. Lakin mesele vatandaşın yardım alacak pozisyondan çıkarılmasıdır. Bunun adresi de bizce Yeniden Refah partisidir”şeklinde konuştu. 

ŞUAN KONSER LAZIM DEĞİL
Beyazıt “Son olarak güncel iki elim hadiseye değinmek istiyorum.
Bulunduğumuz bu sıkıntılı dönemde, biz bize yeteriz kampanyasına ihtiyaç duyulduğu zeminde, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı bünyesinde fahiş fiyatlarla sosyal medya konserlerinin düzenlenmesini doğru bulmuyoruz. Popüler kültürün esiri olan bu anlayışın derhal son bulması taraftarıyız. 
Milli Güreşçimiz Hamza Yerlikaya'nın Vakıfbank yönetim kurulu üyesi olarak atanması, acaba hangi finansal bilgisi ile değerlendirilerek yapıldı merak ediyoruz. Mevcut iktidarın Ehliyet ve Liyakat önceliğinden ziyade, yandaşlık ve koşulsuz itaat uygulamasına tabi haline vatandaşlarımız adına tepki gösteriyor, doğru bulmuyoruz. 
Şu an halkımızın ne konser nede liyakatsiz ehliyetsiz kişilerin bir yere getirilmesi önceliği vardır. Halkımıza ve Yeniden Refah partisinin çağrısına kulak vermelerini istiyoruz”dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEYAZIT, ''GÖLCÜK’DE, ÇALMADIK, KAPI, BIRAKMAYACAĞIZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı