Haber Detayı
28 Ocak 2021 - Perşembe 17:07
 
BEYAZIT ''KAZMA VURULDUĞUNDA KENTSEL DÖNÜŞÜME İNANIRIZ''
Yeniden Refah Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Beyazıt Gölcük ve ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu. Başkan Bayazıt yaptığı açıklamada, “ Milli Görüş iktidar olacak. Kentsel dönüşümün Gölcük için büyük bir şans. Ancak kazma vurulduğunda bunun gerçekleşeceğine inanırız.” dedi.
Siyaset Haberi
BEYAZIT ''KAZMA VURULDUĞUNDA  KENTSEL DÖNÜŞÜME İNANIRIZ''

Yeniden Refah Partisi Gölcük İlçe  Başkanı Mustafa Beyazıt Gazetemizi ziyaret etti. Başkan Mustafa Bayazıt Gölcük’te ki en önemli sorunların başında otoparkın geldiğini ifade ederek askeri lojmanların bulunduğu ve belediyeye devredilen alanda millet bahçesinin yapılmasının memnuniyet verici olduğunu söyleyerek yanında da mutlaka halkın yararlanacağı bir otoparkın yapılması gerektiğini ifade etti.

KAZMA VURULDUĞUNDA  KENTSEL DÖNÜŞÜME İNANIRIZ
Kentsel dönüşümün Gölcük için büyük bir şans  olduğunu söyleyen Bayazıt, “ Ancak kazma vurulduğunda bunun gerçekleşeceğine inanırız. Gölcük’te sanayi çarşısında güvenlik yok. Bu sorun mutlaka çözülmeli. Bu nedenle banka ATM’leri konamıyor. Ayrıca  sanayiye yapılan cami için Başkan Sezer’e teşekkür ediyoruz.  Biliyoruz ki taşınan esnaflarımız orada dükkan sahibi olacaktı. Ancak çok sayıda parası olupta dükkan alanlar var. Çünkü çok pahalı satıldı. Buda sanayi esnafını sıkıntılarından bir başkası. Esnafların dükkanların önüne kadar gelen yangın boruları esnafı rahatsız ediyor. Buna çözüm bulunmalı” dedi.

ÜLKENİN VARLIKLARINI MİLLET İÇİN KULLANACAĞIZ
Milli görüşün mutlaka iktidar olacağını iddia eden Bayazıt, “Gönlü bizde olupda çeşitli sebeplerden partimize gelemeyenler var. Bunun için üzülüyoruz. Artık çarıkları giydik. Milli görüş iktidar olacaktır. Ülkenin tüm varlıkları millet için kullanılacak. Bunu nasıl yapacağımızı 15 maddelik bir kitapta topladık. Her yıl 125 Milyar Dolar öz kaynaklardan gelecek. Kapalı dükkanlar için devletin kararına saygı duyuyoruz. Bu krizin suni üretilmiş bir mikrop olduğuna inanıyoruz. Özellikle esnaflara yönelik destekler son derece yetersiz. Bende esnafım ve bunu yaşıyorum. Mutlaka bu sorunlar çözülmeli. Süper marketler açık, mağazalar açık, pazarlar dolup taşıyor, otobüslerde insanlar üst üste, diğer yerlerde açılmalı, çarklar dönmeli. Gerekli tedbirler alınırsa sorunlar çözülür. Banka borçları faizsiz bir yıl dondurulmalı” diyerek açıklamalarını tamamladı.

MİLLİ KAYNAKLAR PAKETİ
Yeniden Refah Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Bayazıt gazetemize gerçekleştirdiği ziyaretin sonunda imtiyaz sahibimiz Emine Akboyun’a  “Milli Kaynaklar Paketi” adlı kitabı hediye etti. İmtiyaz Sahibimiz Nurettin  Şenemre Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mustafa Bayazıt’a parti çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEYAZIT, ''KAZMA, VURULDUĞUNDA, , KENTSEL, DÖNÜŞÜME, İNANIRIZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı