Haber Detayı
02 Mayıs 2020 - Cumartesi 14:18
 
BİLGİN''TRABZONSPOR'UN RESMİ BİR TEKLİFİ OLMADI''
Gölcükspor'un forvet oyuncusu İsmail Yüksek'İn Fenerbahçe tarafından transfer edilmek istenmeşinin ardından başlayan tartışma, yönetim kurulu üyesi Ekrem Aktuğ'un istifası ile sürdü. Aktuğ, istifasında Trabzonspor'un İsmail Yüksek için Fenerbahçe'den daha yüksek bir teklif yaptığını öne sürerken Aktuğ'a yanıt, Gölcükspor Teknik As Başkanı Yusuf Bilgin'den geldi. Bilgin Yeni Gölcük'e yaptığı açıklamada " Trabzonspor tarafından bir yetkili kulübümüzü bu güne kadar arayıp resmi bir teklifte bulunmamıştır" dedi.
Spor Haberi
BİLGİN''TRABZONSPOR'UN RESMİ BİR TEKLİFİ OLMADI''

Gölcükspor Teknik As Başkanı Yusuf Bilgin'in açıklaması şöyle

"Basında her transfer döneminde olduğu gibi herkez bir şekilde yorum yapıyor, konuşuyor. Kulübümüzün isminin ve futbolcusunun adının süper lig klüpleriyle aynı manşetlerde geçmesi bizleri onurlandırmaktadır. Antalyaspor resmi bir teklif yapmıştı corona virüs öncesi, sonra görüşmeler askıya alındı 

Trabzonspor tarafından bir yetkili klübümüzü bu güne kadar arayıp resmi bir teklifte bulunmamakla birlikte  sadece  Sadi hoca nın bir dönem klübümüzde teknik direktör olarak görev yapmasından ötürü  Trabzonspor a tavsiyede bulunacak olmasından başka bir girişim olmamıştır. Bu konuşmaların yaklaşık 1 aydır sürmesine rağmen Trabzonspor tarafından klübümüze herhangi bir teklif sunulmamıştır.

Fenerbahçe ile yöneticiler seviyesinde bir ön görüşme yapıldığı doğrudur. İsmail transferinin Gölcükspor un menfattlerini  en güzel şartlarda gözeterek yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın.Bu futbolcunun transferiyle ile ilgili gelen tekliflerle klüp başkanının izni doğrultusunda direk kendim arayan klüplerle bire bir görüştüm. GÖLCÜKSPOR UN geleceği için en güzel teklifi degerlendireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Fener olur, Sivas olur, Ankaragücü olur."

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİLGİN''TRABZONSPOR'UN, RESMİ, BİR, TEKLİFİ, OLMADI'',
Yorumlar
Haber Yazılımı