Haber Detayı
17 Temmuz 2013 - Çarşamba 22:36
 
Binalar Makyajlanıyor !
Depremin ardından özellikle D-130 kara yolunda terk edilmiş veya bakımsız kalan binalar için belediye kolları sıvadı. Tüm binaların dış cephesi yenilenecek. Depremin ardından özellikle D-130 kara yolunda terk edilmiş veya bakımsız kalan binalar için belediye kolları sıvadı. Tüm binaların dış cephesi yenilenecek. Depremin ardından özellikle D-130 kara yolunda terk edilmiş veya bakımsız kalan binalar için belediye kolları sıvadı. Tüm binaların dış cephesi yenilenecek. Depremin ardından özellikle D-130 kara yolunda terk edilmiş veya bakımsız kalan binalar için belediye kolları sıvadı. Tüm binaların dış cephesi yenilenecek.
Gölcük Haberi
Binalar Makyajlanıyor !

Depremin ardından özellikle D-130 kara yolunda terk edilmiş veya bakımsız kalan binalar için belediye kolları sıvadı. Tüm binaların dış cephesi yenilenecek.

 

Depremden sonra bir çoğu terk edilen Ya da hiç bakımı yapılmayan binalar için belediye imar işleri kolları sıvadı. Pilot olarak 83  binayı belirleyen İmar işleri müdürlüğü bina sahiplerine evlerini yenilemeleri için tebligatlarını yaptı. Konuyla ilgili belediye meclisinde açıklama yapan Belediye başkanı Mehmet Ellibeş “Kentsel dönüşüm kapsamında  bir çok binanın yenilenmesi gerekiyor. Özellikle D-130 karayolu kenarında bulunan binalar ilçemizi kötü gösteriyor. İmar müdürlüğünün pilot olarak seçtiği 83 bina sahibine tebligat yapıldı. Dış cephe iyileştirmesini ya bina sahipleri yapacak Ya da belediye yaparak ev sahiplerinden tahsil edecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Depremin, ardından, özellikle, D130, kara, yolunda, terk, edilmiş, bakımsız, kal
Yorumlar
Haber Yazılımı