Haber Detayı
14 Ocak 2019 - Pazartesi 18:59
 
BİR GİDEN BİR DAHA GİDİYOR
Gölcük Değirmendere Yüzbaşılar Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Caddesi üzerinde yaklaşık bir ay önce Mavi Deniz Balık Restoranıo hizmette girdi. Nezih bir ortamda hizmet veren Mavi Deniz Balık Resteurant işletmecisi eski balıkçılardan Ali Küçükaydın yapıyor.
Değirmendere Haberi
BİR GİDEN BİR DAHA GİDİYOR

Yaklaşık bir ay önce Gölcük Değirmendere Yüzbaşılar Mahallesinde Mavi Deniz Balık Restorantı açılarak nezih bir ortam hizmet vermeye başladı.

Gölcük Değirmendere Yüzbaşılar Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Caddesi üzerinde yaklaşık bir ay önce Mavi Deniz Balık Resteurant hizmette girdi. Nezih bir ortamda hizmet veren Mavi Deniz Balık Restoran işletmecisi eski balıkçılardan Ali Küçükaydın yaptığı açıklamada şunları söyledi. İşletmeci Ali Küçükaydın; “Değirmendere'ye yeni bir Mavi Deniz Balık Restorant'ı kazandırdık. Yeni açılan Restorantımızda çalışan personellerimizle birlikte nezih bir ortamda hizmet veriyoruz. Bizim tek amacımız mekanımıza gelen müşterilerimiz memnun ve mutlu ayrılmasıdır. Bizde müşterilerimizi memnun etmek için öncelikle balık çeşitlerimizi arttırdık. Müşterimiz hangi çeşit balık istediğinde bizde bulunur. Aynı zamanda balık çorbası, balık köfte, Karides güveç, kalamar ve mevsimin tüm balık çeşitleri bizde mevcuttur. Aynı zamanda kilo ile pişmiş balık satışlarımız vardır. Herkesin bu nezih ortamda hizmet veren Mavi Deniz Balık Resteuranttımıza uğramasını istiyoruz” dedi.

Fahri Haner    

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİR, GİDEN, BİR, DAHA, GİDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı