Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 18:53
 
''BİZİM CHP’YE ,CHP’NİN DE İYİ PARTİ’YE İHTİYACI VAR''
10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısı ile İyi Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı parti binasında Gölcük basını ile bir araya gelerek, Çalışan Gazeteciler gününü kutlayarak plaket taktim etti. Ayrıca yerel seçimle ilgili bilgi verirken şu açıklamayı yaptı. Başkan Aynacı; “Öncelikle şunu belirteyim. CHP ve İYİ Parti Gölcük'te ittifak kararının çıkma olasılığının yüksek . Bu seçimi almak istiyorsak yerel seçimde bizim CHP ye CHP bize ihtiyacı vardır” dedi.
Siyaset Haberi
''BİZİM CHP’YE ,CHP’NİN DE  İYİ PARTİ’YE İHTİYACI VAR''

TEŞEKKÜR ETTİ
Çalışan Gazeteciler günü ile ilgili açıklama yapan Başkan Aynacı; “1,5 yıldır yanımızda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Bugün 10 Ocak Çalışan gazeteciler Günü. Bugün biz sizlerle bir araya gelerek, sizlerin özel gününüzü kutlamak istedik. Bizler 1,5 yıl önce partimizde çalışmalarımıza başladık. Yerel basın bizim olmazsa olmazımız. Gölcük'te yaptığımız siyasette sizler bizim yanımızda yer alıyorsunuz. 1,5 yıldır Gölcük'teyiz. Bu süre zarfında bizlere gösterdiğiniz emeğe çalışmalara teşekkür ediyorum. Bizler Gölcük basınını Kocaeli çapında çok etkili ve başarılı görüyoruz” dedi. 

PAZARTESİ SONUÇ BELLİ OLACAK
Gündem hakkında açıklamalarda bulunan İsmail Aynacı; “Bizler yönetim toplantımızı gerçekleştirdik. Pazartesi günü itibariyle ittifak kararımızın son halini sizlere bildireceğiz. AK Parti adayını açıkladığında bizde çalışmalarımızı Pazartesi günü çalışmalara başlayacağız. İttifaklar hangi ilçede olacağı Pazartesi günü itibariyle belli olacak. Haftaya kesinlikle çalışmalara başlıyoruz. Yani dananın kuyruğu Pazartesi günü kopacak. Biz burada CHP'yle olası bir işbirliğinde ciddi anlamda projelerimizi CHP'yle paylaşacağız. Bence Gölcük'te işbirliği olacağı yönünde karar çıkacaktır diye düşünüyorum. Gölcük'teki iş birliği konusunda asla sorun olmadı. Körfez'de bir sorun”dedi oldu. 

İLLADA İTTİFAK YAPALIM DİYE DERDİMİZ YOK
Belediye Başka aday adayı Çetin Kocatürk “Bu durumda aşılacaktır. Biz ille de ittifak yapalım demiyoruz. Bu sakın yanlış anlaşılmasın. Bizim ittifak diye bir uğraşımız yok. Genel Merkezimizin kararı ne olursa bizler o karara uymak zorundayız. Bizler seçimleri kazanmamız için bizim CHP'ye, İYİ Parti'nin de CHP'ye ihtiyacı var. Süreç Pazartesi günü sona erecek” dedi.

HEP YANIMIZDA OLDUNUZ
Kocatürk” Yıllardır sizlerle birlikteyiz. Birlikte olmaya da devam edeceğiz. Öncelikle ben parası olmayan bir partiye bu kadar önem verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Ama hakikaten partimiz güçlü bir ekonomiye sahip bir parti değil. Hem ekonomik olarak getirisi olmayan hem de iktidar olmayan parti olmamıza rağmen her çağırdığımızda yanımızda oldunuz. Bizde her zaman sizlerin yanınızda oluyoruz. Her telefonunuzu cevaplamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyoruz' dedi

BASINA PLAKET
İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı ve Yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Gazetecilere teşekkür plaketi takdim etti. Basın emekçileri İYİ Parti'ye nazik düşüncelerinden ötürü teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''BİZİM, CHP’YE, ,CHP’NİN, DE, , İYİ, PARTİ’YE, İHTİYACI, VAR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı