BasiskeleSanayi
Haber Detayı
12 Ekim 2017 - Perşembe 08:19
 
''BİZLER GÖLCÜKLÜYÜZ''
Veysel Kösele'nin istifasından sonra Donanma Komutanlığı'na atanan Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş'a iadeyi ziyarette bulundu. Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu “Benim çocuklarım Gölcük'te doğdular. Bizler Gölcüklüyüz. Eşim Gölcük'te öğretmenlik yaptı. Hepinizi Donanmaya bekliyorum. Kapımız açıktır, her zaman sizleri bekleriz" dedi.
Gündem Haberi
''BİZLER GÖLCÜKLÜYÜZ''

Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş'ı ziyaret etti.
Veysel Kösele'nin istifasından sonra Donanma Komutanlığı'na atanan Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş'a iadeyi ziyarette bulundu. Donanma Komutanı Koramiral Tatlıoğlu'nun ziyareti sırasında Gölcük Belediye Başkan Vekili Hilmiye Gövez, daire müdürleri de karşılamada hazır bulundu. Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, Kaymakam Mustafa Altıntaş ve ziyarete katılanlarla yaklaşık bir saat sohbet ederek Gölcük’te ki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretin ardından Kaymakamlığın önünde fotoğraf çekildi.

Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu daire müdürlerine “Benim çocuklarım Gölcük'te doğdular. Bizler Gölcüklüyüz.  Eşim Gölcük'te öğretmenlik yaptı. Hepinizi Donanmaya bekliyorum. Kapımız açıktır, her zaman sizleri bekleriz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''BİZLER, GÖLCÜKLÜYÜZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı