BasiskeleSanayi
yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
30 Kasım 2017 - Perşembe 11:12
 
BU GÜN SON GÜN
Gölcük Belediyesi, belediyelere ödenmesi gereken 2017 yılı emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinin son gününün bugün olduğunu hatırlattı. Belediye, mükelleflerin faiz yüküyle karşılaşmaması için vergilerini zamanında ödemeleri konusunda çağrıda bulundu.
Ekonomi Haberi
BU GÜN SON GÜN

Gölcük Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemesi gereken mükelleflerine, 2017 yılı 2. taksiti son ödeme gününün bugüni olduğunu bildirdi. Belediyelere ödenen emlak ve çevre temizlik vergilerinde vatandaşların faizle karşılaşmaması için vergilerini belirtilen tarihi kaçırmadan ödemeleri çağrısında bulunan Gölcük Belediyesi, vatandaşlara üç yolla ödeme imkanı sunulduğunu duyurdu.

Hafta sonu Vezneler Çalışacak

Gölcük Belediyesi, vergilerini ödeyecek vatandaşlara hafta içi mesai saatlerinde 7 farklı noktada, internet üzerinden ve bankalar aracılığıyla ödeme yapma kolaylığı sağlıyor. 30 Kasım’a kadar tüm veznelerde ödemelerini yapabilecek olan mükellefler,  merkezde ve semtlerde bulunan tahsilat şubelerinde ödeme yapabilecekler. . Vatandaşlar, Gölcük Belediye Başkanlığı Gelir Müdürlüğü veznelerinde ve Değirmendere, Ulaşlı, Halıdere, İhsaniye, Hisareyn ve Yazlık Ek Hizmet Binası veznelerinden de ödemelerini yapabilecekler.

Vakıfbank Gölcük şubesinde vergilerini ödeyebilecek Gölcük’lü mükellefler, belediyenin resmi internet sayfasında www.golcuk.bel.tr internet adresinden E- belediye => online tahsilat => sicil no yada Tc no ile tahsilat, sekmelerinden de ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

İrtibat tel: 0 262 414 45 85 dahili 190-191-197

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölcük Belediyesi, belediyelere ödenmesi gereken 2017 yılı emlak ve çevre
Yorumlar
Haber Yazılımı