Haber Detayı
22 Şubat 2018 - Perşembe 17:31
 
BU HİZMET HAYAT KURTARIYOR
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü “Kanserde Erken Teşhis” konusunda aralıksız olarak gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile takdir topluyor.
Sağlık Haberi
BU HİZMET HAYAT KURTARIYOR

ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR
Kanserde erken teşhis çoğu zaman hayat kurtarıcı olmaktadır. Bu amaçla Kocaeli ilinde yürütülen tarama hizmetleri her koşulda devam ediyor.   Gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde vatandaşların kanser hastalıkları, erken teşhis ve tedavinin önemi konularında bilinçlendirilmeleri amaçlanıyor.
Köy ve Kent Meydanları, Kongre Salonları, İş Yerleri, Okullar, Pazarlar, Kurslar, Emekli Evlerinde konu hakkında eğitimli uzmanlar  tarafından aralıksız olarak eğitimler veriliyor, farkındalık sağlanıyor.
ÜCRETSİZ TARAMA HİZMETLERİ
Ücretsiz verilen tarama hizmetleri için vatandaşların aile hekimlerine veya KETEM lere başvurmaları hastalığın erken teşhis ve tedavisinde önem arz ediyor. Ayrıca kurum ve kuruluşların eğitim talepleri de değerlendirilerek daha fazla insanın hastalık hakkında bilgi ve farkındalıklarının arttırılması hedefleniyor.
Aşağıda yazılı  KETEM adresleri ile iletişime geçerek sizlerde tarama yaptırabilir ve eğitim randevusu alabilirsiniz.
KETEM Adresleri
İZMİT KETEM
Mehmet Ali Paşa Mah.Gazi Mustafa Kemal Cad. Şehit Emin Sokak 2.KAT No: 15 İzmit /KOCAELİ  (Akçakoca Bey Sağlıklı Hayat Merkezi)
Tel: 0262 3321292
GÖLCÜK KETEM
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi İhsaniye Hastane Caddesi C Blok Kat:2 Gölcük / KOCAELİ
Tel: 0262 435 66 40
DARICA KETEM
Fevzi Çakmak Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No;62 Darıca /KOCAELİ (Darıca Farabi Devlet Hastanesi)
Tel: 0262 6550608
Kaynak: Editör:
Etiketler: BU, HİZMET, HAYAT, KURTARIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı