Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 18:01
 
BURSA’DAN MADALYA İLE DÖNDÜLER
Artistik buz pateni yarışmasına Numan Tepecik ve Bengisu Karagöz ile katılan Antrenör Aslı Akdemir yarışmada 3. Olarak madalya ile döndüler
Gölcük Haberi
BURSA’DAN MADALYA İLE DÖNDÜLER

Gölcük Belediyesi Artistik buz paten Antrenörü olarak çalışan Aslı Akdemir girdiği birçok yarışmalarda başarılı olarak yarışmalardan ayrıldı. Bursa Kestel olimpik buz sporları salonunda Türkiye geneline yönelik Artistik buz pateni yarışması açıldı. Yarışmaya Artistik buz pateni Antrenör Aslı Akdemir ve öğrencileri Numan Tepecik ve Bengisu Karagöz ile katıldı. Yarışmaya Türkiye genelinden 40 kişilik guruplar halinde katılım oldu. Artistik buz patenine ilk olarak öğrenciler ardında Antrenörler yarıştılar. Yarışmada Akdemir 3. oldu. Öğrencileri Numan Tepecik ve Bengisu Karagöz ise başarılı olarak bronz madalya alarak ilçemize döndüler. 
Yarışma ile ilgili kısa bir açıklama yapan Gölcük Belediyesi Gölcük Belediyesi Artistik buz paten Antrenörü Akdemir; “Tabi ki hedef birinci olmaktır. Bundan sonra sıkı bir çalışma ile öğrencilerimizle birlikte istediğimiz ve hedeflediğimiz birinciliği alacağız” dedi.
Fahri Haner   

Kaynak: Editör:
Etiketler: BURSA’DAN, MADALYA, İLE, DÖNDÜLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı