Haber Detayı
09 Nisan 2018 - Pazartesi 16:30
 
ÇANAKKALE SEVDASI ENGEL TANIMADI
Gölcük Engelsiz Yaşam Merkezi ve Gölcük Engellilerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, 80 kişinin katıldığı gezide Çanakkale’yi karış karış gezerken, hem o büyük savaşın geçtiği yerleri gezip, şehitlerimiz için dualar etti. Güzel vakit geçirerek, EKKPSS sınavı öncesinde moral depoladılar.
Yaşam Haberi
ÇANAKKALE SEVDASI ENGEL TANIMADI

Gölcük Engelsiz Yaşam Merkezi ve Gölcük Engellilerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği , Çanakkale Gezisi düzenledi. 80 kişinin katıldığı gezide Çanakkale karış karış gezilirken, Gölcüklü engelliler hem o büyük savaşın geçtiği yerleri gezdi, şehitlerimiz için dualar etti, hem de güzel vakit geçirdiler.
SINAVA GİRECEKLERE MORAL OLDU
Dernek Başkanı Hasan Bat ziyaret sonrasında “Gölcük Engelsiz Yaşam Merkezi ve Gölcük Engellilerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği olarak 80 kişilik bedensel engelli, görme engelli, hafif mental engelli ve işitme engelli olarak; hem o büyük savaşta şehit olmuş dedelerimizin anıt mezarlarını ziyaret ettik, hem de EKPSS öncesi sınava girecek arkadaşlarımıza moral olan, çok anlamlı çok duygulu geçen bir Çanakkale ziyareti gerçekleştirdik. Kolay mıydı? Kolay değil tabi ki. Bu kadar engelliyi aynı anda götürmek, yollarda indirip, bindirmek zordu ama şükürler olsun çok rahat şekilde gittik, çok rahat şekilde de geldik. Ben bu gezimizde bize desteklerini esirgemeyen Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e, Gölcük Engelliler Derneği olarak şükranlarımı sunuyorum. Biz kocaman bir aileyiz” dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇANAKKALE, SEVDASI, ENGEL, TANIMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı