Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 17:37
 
ÇARŞAMBA PAZARI YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ
Ramazan Bereketi tezgahlara yansıdı. Tarla ürünlerinin de tezgahlardaki yerlerini aldığı Çarşamba Pazarı’nda fiyatların geçen haftalara oranla bir nebzede olsa düşük olması vatandaşların yüzünü güldürdü.
Ekonomi Haberi
ÇARŞAMBA PAZARI YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

Ramazan ayının bereketi ile geldiğini belirten  Gölcük Seyyar Pazarcılar odası başkanı Abdurrezzak Tuncer; “Yine bir ramazan atmosferine büründük. Cenabi Allah sağlıklı, sıhhatli bir şekilde Ramazanı geçirip bayrama kavuşturmasını nasip eylesin. Pazarlarımız Ramazan bereketi ile doldu taştı. Bolluk ve bereket ayı olan Ramazanı bizler pazarda daha iyi yaşıyoruz. Barışın hakim olduğu bu ayı yardımlaşmanın ve paylaşmanın da doruk noktasında olduğu bir ay. Biz Pazarcılar hem satışımızı yapıyoruz hem de yardımlaşmamızı, dayanışmamızı ve paylaşımımızı yapıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda Pazarcılar odasın yönetimi olarak yardım kolilerimizi dağıttık. Evinde çorba kaynamayan aile kalmasın parolası ile yola çıktığımız görev sürecinde bize gelen hiçbir aileyi geri çevirmedik. İşte bu güne kadar bizlerin ayaktan kalmamızın sırı buradadır. Bunu da kesmeyi hiç düşünmüyoruz. 

FİYATLAR DÜŞÜYOR
Bu günlerde pazarın hareketliliği bizleri mutlu ediyor. Fiyatlarında her geçen gün düşmesi vatandaşı da mutlu etmeye başladı. Bu Ramazanın tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ederken ailelerimiz ile birlikte kazasız belasız huzur barış ve saadet içinde Ramazan geçirmeyi, esnafımıza da bol bereketli helal kazançlar diliyorum” dedi.

Fahri Haner

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇARŞAMBA, PAZARI, YÜZLERİ, GÜLDÜRDÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı