yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 16:51
 
CEMİL YAMAN:24 HAZİRAN’DA PRANGALARIMIZDAN KURTULACAĞIZ
Seçim çalışmalarını Gölcük İlçesinde sürdüren Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, 24 Haziran'dan sonra Türkiye'nin ayağındaki prangalarından kurtulacağını belirtti
Siyaset Haberi
CEMİL YAMAN:24 HAZİRAN’DA PRANGALARIMIZDAN KURTULACAĞIZ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman SKM programları kapsamında Gölcük ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve SKM yönetiminin eşlik ettiği Gölcük turunda Yaman, Vanlılar Derneğini ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet etti. AK parti Gençlik kollarının organize ettiği genç kürsüye konuk oldu.  Cumhur İttifakı'na destek istedi.

TARİH YAZMAYA HAZIRLANIYORUZ
Vanlılar Derneğinin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda  Yaman, 24 Haziran seçimlerinde destek istedi. 24 Haziran seçimlerinin tarihe tanıklık etmek olduğunu belirten Yaman, “Türkiye Cumhuriyeti ilk defa bir Başkan seçecek sizleri de "bu süreçte benim de imzam var" diyebilmek için hepinizi sandığa davet ediyorum. Bu seçimlerde tarih yazmaya hazırlanıyoruz. Güçlü Türkiye, güçlü meclis, güçlü iktidar için liderimize ve partimize tam destek vermeliyiz” şeklinde konuştu.
ÇOK ÖNEMLİ BİR VİRAJ
Sahada milletimizden çok güzel teveccühler gördüklerini ve AK Parti ile Türkiye’nin 16 yıldır olduğu gibi bundan sonra da daha ileriye gideceğini belirten Yaman, "24 Haziran’da bu hizmet ivmesinin devam edebilmesi içinde çok önemli bir virajdır. İnşallah bu dönemecin ardından hedeflerimize daha hızlı kavuşacağız. Prangalarımızdan kurtulma zamanıdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir şekilde seçilmesinin ardından Türkiye yeniden yükseliş ve şahlanma dönemine girecek" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CEMİL, YAMAN:24, HAZİRAN’DA, PRANGALARIMIZDAN, KURTULACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı