Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 13:52 Bu haber 851 kez okundu
 
CHP'DE ÜÇ AY SONRA KONGRELER BAŞLIYOR
Örgütte yeniden seçim sürecinin başlayacağını söyleyen CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “3 ay içinde seçime yeniden gitmeyi bekliyoruz. Mahalle delegasyonları seçimleri olacak ve daha sonra ilçe başkanlarını belirleyeceğiz. 2 ay sonra listeler askıya çıkar” dedi.
Siyaset Haberi
CHP'DE ÜÇ AY SONRA KONGRELER BAŞLIYOR

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Milletvekili Haydar Akar ve il yönetimi, seçim döneminde seslerini halka duyuran basın mensuplarına teşekkür etmek için KYÖD’te bir araya geldi. 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendiren Sarıbay, örgütte yeniden seçim sürecinin başlayacağını belirtti.3 ay içinde yeniden seçim olmasını beklediklerini söyleyen Sarıbay, “Mahalle delegasyonları seçimleri olacak ve daha sonra ilçe başkanlarını belirleyeceğiz. 2 ay sonra listeler askıya çıkar” dedi.

2 AY SONRA LİSTELER ASKIYA ÇIKAR

Seçim dönemine parti olarak yeniden giriyoruz diyen Sarıbay, “Takvim henüz daha gelmedi. Bu parti il başkansız, ilçe başkansızkalmaz bu parti sahipsiz değil. Haziran ayında mahalle delegasyonları seçimini yapacağız. 3 ay içinde seçime yeniden seçime gitmeyi bekliyoruz. Mahalle delegasyonları seçimleri olacak ve daha sonra ilçe başkanlarını belirleyeceğiz. 2 ay sonra listeler askıya çıkar. CHP’de hep bir seçim vardır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'DE, ÜÇ, AY, SONRA, KONGRELER, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı