BasiskeleSanayi
yuvacıksu 700 - 100
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
03 Ocak 2018 - Çarşamba 11:47
 
CHP’DEN TEMAD’A TEŞEKKÜR
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü ve Yönetimi geçtiğimiz gün Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Cengiz Sarıbay'ı ağırladı. İl Başkanı Sarıbay, Başkan Tülü'ye, 'Geçtiğimiz hafta Gölcük'e gelen Sayın Genel Başkanımızın programında davetimize icabet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
Gündem Haberi
CHP’DEN TEMAD’A TEŞEKKÜR

Ziyarette CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay'a, CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri ve Yönetimi de eşlik etti.  İl Başkanı Sarıbay'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren TEMAD Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü, yönetimi adına teşekkür etti. 
Sarıbay, “Davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyorum”
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, ziyarette şu sözleri söyledi: “Bugünkü ziyaretimizin amacı Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Gölcük'e geldiğinde siz değerli dostlarımız bizleri yalnız bırakmadınız ve davetimize icabet ettiniz. Bugün de sizlere iade-i ziyaret gerçekleştiriyoruz. Ziyaret isteğimizi kırmadığınız için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 
Umarız ülkemiz en kısa sürede Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında hakettiği yere gelecektir
Başkan Sarıbay, ayrıca, “Bugün ülkemiz gerçekten zorlu bir süreç yaşıyor. Halkımız OHAL kıskacı altında yaşamak zorunda bırakılıyor. Bizler bu ortamda yaşanan hukuksuzluklara karşı gelerek, haksızlıklara dur demenin çabasını yaşıyoruz.  Umarız ülkemiz en kısa sürede Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında hakettiği yere gelecektir” şeklinde konuştu. 
Tülü, ziyaret için teşekkür etti
TEMAD Gölcük Şube Başkanı Bekir Tülü, “Ziyaretiniz bizleri oldukça memnun etmiştir. TEMAD Gölcük Şubesi Ailesi olarak sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. 
Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’DEN, TEMAD’A, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı