Haber Detayı
17 Ekim 2020 - Cumartesi 10:44
 
DAMAĞINIZA UYGUN TATLAR BYPROF'DA
Kısa bir süre önce İhsaniye Çiftlik Mahallesi Adnan Menderes Caddesi Çiftlik Park Evleri B/blok No 48 de Atilla Maral tarafından hizmete giren Byprof pastanesi damak tadına hitap ederek ismini duyurdu.
Ekonomi Haberi
DAMAĞINIZA UYGUN TATLAR BYPROF'DA

Atilla Maral önderliğinde Gölcük İhsaniye Çiftlik mahallesinde açılan Byprof pastanesi damak tadına en iyi şekilde hitap ediyor.

Deneyimli ekipleri ile müşterilerine hitap eden Byprof pastanesi sahibi Atilla Maral yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi. Atilla Maral; “kısa bir süre önce burada yeni hizmet vermeye başladık. Bizim amacımız işletmemiz hiç kimsenin yapamadığı damak tadına hitap etmekti. Biz ekiplerimizle bunu başardık.

Tabi ki en önemlisi tüm işletmelerde olduğu gibi bizim işletmemizde temizlik hijyene çok önem veriyoruz. Çünkü biz gıda üzerine hizmet verdiğimizden dolayı haliyle temizlik konusunda çok hassasız. Bu çalışmalarımızla tüm müşterilerimize güven vermeyi başardık. Gelen müşterilerimiz ilk olarak temizlik ve ardından damak tadına bakıyor. Bunların hepsi nizami ölçüde olduğunda gelen bir daha geliyor. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Aynı zamanda işletmemizde 3 elemanımıza istihdam sağladık. Bundan sonrada yaptığımız hizmetleri de en iyi şekilde yapmaya gayret ederiz” dedi.

Fahri Haner   

Kaynak: Editör:
Etiketler: DAMAĞINIZA, UYGUN, TATLAR, BYPROF'DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı