Haber Detayı
07 Temmuz 2019 - Pazar 14:47
 
DEĞİRMENCİOĞLU DÖNER AÇILDI
Yıllardır Gölcük’te çeşitli firmalarda aşçı ustası olarak çalışan Murat Aktepe yaklaşık bir ay önce Gölcük Dumlupınar Mahallesi 19 Mayıs Caddesi üzerin Değirmencioğlu Döner ve yemek adlı işyerini açtı.
Gölcük Haberi
DEĞİRMENCİOĞLU DÖNER AÇILDI

Hijyen ve leziz yemeklerle halkın hizmetine giren Değirmencioğlu döner ve yemek işyerinin sahibi Murat Aktepe; “Öncelikle esnaflığı çok sevdiğim için bu mesleğe başladım. Ben yıllardır Gölcük’te faaliyet gösteren çeşitli firmalarda aşçı olarak çalıştım. Tam deneyimi elde ettikten sonra çok sevdiğim esnaflık mesleğime başladım. 

Esnaflık mesleğimde öncelikli olarak hijyen ve temizliktir. Ben buna çok dikkat ediyorum. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Esnaflıkta en güzeli de halkla iç içe olmak anlatılmayacak güzel bir duygudur. Bende Gölcük halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için elimden gelen gayreti göstereceğim. Gıdamızda et döner, tavuk döner ve yemek çeşitlerimiz mevcuttur. Bu meslekte insanlarımızın damak tadına ulaşmaktır. Yemek çeşitlerimizin her biri insanlarımızın damak tadına ulaşarak hizmetimizi kaliteli olarak veriyoruz. Aynı zamanda evlere ve işyerlerine siparişlerimizi alıyoruz” şeklinde ifade etti.

 

Fahri Haner     

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: DEĞİRMENCİOĞLU, DÖNER, AÇILDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı