Haber Detayı
03 Ağustos 2019 - Cumartesi 13:19
 
DEĞİRMENDERE’YE SIKI GÖZETİM
Önceki akşam Değirmendere’de işlenen cinayetin ardından Gölcük Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Değirmendere ve Kavaklı sahilleri didik didik tarandı. Uygulamaya Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak’ta katıldı.
Gündem Haberi
DEĞİRMENDERE’YE SIKI GÖZETİM

Değirmendere Sahilde yapılan uygulamaya Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak, Gölcük İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Özdemir Müdür Yardımcısı Teoman Yaman ve birim amirleri polis ve Bekçiler katıldılar. 

Değirmendere Yüzbaşılar sahil boyunda alkol alan vatandaşlara uyarılarda bulundular, şahıslar üzerinde GBT sorgulamaları yapılırken Trafik ekipleri ise araçlar üzerinde de uygulama yapıldı. 

HALKIMIZ GEREKLİ DESTEĞİ VERMELİ
Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak Değirmendere’de yapılan genel uygulamaya katılırken geçtiğimiz gün yaşanan kavga sonrası bıçaklanan gencin ölümüne üzüldüğünü belirtti. Kaymakam Irmak “Gölcük Kavaklı sahil ve Değirmendere Yüzbaşılar sahillerinde yaşanan olaylar halkımızı büyük üzüntüye sürüklüyor, buradaki halkımızın can ve mal güvenliği emniyet güçlerinin olduğu kadar halkımızın da emniyet güçlerine gerekli desteği vermelidirler, burada yaşanan üzücü olayların önüne geçebilmek için halkımızın bizlere desteğini bekliyoruz” dedi.

ARANAN 2 KİŞİ YAKALANDI
Gölcük Emniyet Müdürlüğü ekipleri Değirmendere Yüzbaşılar sahilinde yapılan genel uygulamada toplam 160 şahıs sorgulanırken 5 şahısa kabahatler kanununa muhalefetten idari işlem yapıldı, ayrıca 2 aranan şahıs yakalandı. Şahısların üzeri ve araçlar da yapılan aramalarında 2 adet muşta, keser sapı, sustalı gibi suç aletleri ele geçirildi. Bu şahıslar hakkında idari işlemler yapıldı

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEĞİRMENDERE’YE, SIKI, GÖZETİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı