İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Necmi Kocaman  yeni makam aracı
Necmi Kocaman yeni makam aracı
Haber Detayı
30 Temmuz 2013 - Salı 03:36
 
Değirmendere İskele Meydanında Tasavvuf Konseri
- Haberi
Değirmendere İskele Meydanında Tasavvuf Konseri

Gölcük Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında D.dere İskele Meydanında tertip edilen, Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi yönetimindeki Tasavvuf Müziği Konseri ve Sema gösterisi Vatandaşların yoğun ilgi ve katılımıyla büyük beğeni topladı. Program Kuran tilaveti, Şiir dinletisi, İlahi ve Kasidelerden oluşan Tasavvuf Müziği konseri ve sema gösterileriyle tamamlandı.


Tasavvuf Konseri ve Sema Gösterisine, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Özer, Mehmet Olgun, İl Genel Meclis Üyeleri Hasan İstif, Belediye Meclis Üyeleri Hasan Yaman, Harun Gencer, Zekeriya Tiryaki, Melek Sivaslıoğlu, Dr. Adem Ertunç, AK Parti Gölcük İlçe Yerel yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Çavdar, Değirmendere Mahalle Muhtarları ve çok sayıda vatandaşlar katıldılar. Programa katılan Davetliler ve Vatandaşlara Gölcük Belediyesi tarafından Osmanlı Şerbeti, çocuklara macun şeker ikram edildi.  


Konser ve sema gösterisi sonunda bir konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan etkinliklerimizi tertip ederek sizlerle bir araya geliyoruz. İlçe genelinde bir program dahilinde yaptığımız etkinliklerimizin bir yenisini D.dere' de yapmaktan mutluyuz. Davetimize icabet eden herkese teşekkür ediyorum dedi.


Başkan Mehmet Ellibeş, Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi'yi kutlayıp günün anısına bir çiçek takdim et

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı