Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 16:30
 
DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
“Gölcük’te Öğrenciysen Projesi” kapsamında, Gölcük Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü etkinlikleri kapsamında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen törenle ödülleri verildi.
Gündem Haberi
DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

 Ödül törenine Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan, Gölcük Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri arası resim, şiir ve kompozisyon dallarında, ortaokul ve lise öğrencileri arası Cumhuriyet Kupası Kros Yarışması’nda ayrıca 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü etkinlikleri kapsamında ortaokul ve lise öğrencileri arasında düzenlenen Atatürk Kupası Masa Tenisi Turnuvası’nda dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi. 

KAYMAKAM CENGİZ KARABULUT 1.LERE ÖDÜLLERİNİ VERDİ
Okul öncesi öğrencileri arası “Hür ve Güzel Vatanım” konulu resim yarışmasında ilçe 1.olan Saraylı Yunus Emre Anaokulu öğrencisi Zeynep Alya Emen’e;

İlkokullar arası “Hür ve Güzel Vatanım” konulu resim yarışmasında ilçe 1.si olan Pirireis İlkokulu öğrencisi Duru Şıkkibal’a;
Ortaokullar arası “Hür ve Güzel Vatanım” konulu resim yarışmasında ilçe 1.si olan Cahit Külebi Ortaokulu öğrencisi Ayşegül Özçelik’e;
Ortaokullar arası “Yaşasın Cumhuriyet” konulu şiir yarışmasında ilçe 1.si olan Cahit Külebi Ortaokulu öğrencisi Levent Bayrakdaroğlu’na;
Liseler arası “Cumhuriyet’in Önemi” konulu kompozisyon yarışmasında ilçe 1.si olan Gölcük Fen Lisesi öğrencisi Ebru Uzun’a,

Cumhuriyet Kupası Kros Yarışması Lise Genç Kızlar kategorisinde dereceye giren; 1.Gölcük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Ceylan Tan’a, 2.Hacı Halit Erkut Anadolu Lisesi Burcu Arslan’a, 3.Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Nilay Gür’e, 4.Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Damla Yııldız’a 

Atatürk Kupası Masa Tenisi Turnuvasında Lise Genç Erkekler kategorisinde dereceye giren; 1.Gölcük Fen Lisesi Kaan Mumcu’ya, 2.Gölcük Anadolu Lisesi Emre Bozkurt’a, 3.Gölcük Anadolu Lisesi Muhammed Bilen’e, 4.Gölcük Anadolu Lisesi Hakan Efe Türkmen’e ödülleri Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut tarafından verildi.

BAŞKAN YARDIMCISI FİKRET ORMANCIOĞLU ÖDÜLLERİ VERDİ
Okul öncesi öğrencileri arası “Hür ve Güzel Vatanım” konulu resim yarışmasında ilçe 2.olan Şirinköy Anaokulu öğrencisi Sare Balaban’a;
İlkokullar arası “Hür ve Güzel Vatanım” konulu resim yarışmasında ilçe 2.si olan Barbaros İlkokulu öğrencisi Hayrunisa Ak’a;
Ortaokullar arası “Hür ve Güzel Vatanım” konulu resim yarışmasında ilçe 2.si olan Cahit Külebi Ortaokulu öğrencisi Sevgi Nursena Muratlı’ya;
Ortaokullar arası “Yaşasın Cumhuriyet” konulu şiir yarışmasında ilçe 2.si olan Uğur Mumcu Ortaokulu öğrencisi Asya Yıldırım’a;
Liseler arası “Cumhuriyet’in Önemi” konulu kompozisyon yarışmasında ilçe 2.si olan Fatih Sultan Mehmet Lisesi öğrencisi Maide Nurgül Buğan’a,
Cumhuriyet Kupası Kros Yarışması Lise Genç Erkekler kategorisinde dereceye giren; 1.Çakabey Anadolu Lisesi Mustafa Taşçı’ya, 2.Fatih Sultan Mehmet Lisesi Özgür Er’e, 3.Barbaros Hayrettin Lisesi Mustafa Akaröz’e, 4.Adnan Menderes Anadolu İmam Hatip Lisesi Yunus Sancak’a 
Atatürk Kupası Masa Tenisi Turnuvasında Lise Genç Kızlar kategorisinde dereceye giren; 1.Gölcük Anadolu Lisesi Elif Özyapı’ya, 2.İhsaniye Anadolu Lisesi Züleyha Daşlıtepe’ye, 3.Gölcük Anadolu Lisesi Rana Güncan’a, 4.İhsaniye Anadolu Lisesi İlayda Şerbetçioğlu’na ödülleri Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu tarafından verildi.
Cumhuriyet Kupası Kros Yarışması Ortaokul Yıldız Erkekler kategorisinde dereceye giren; 1.Gölcük Ortaokulu Serkan Kır’a, 2.Kocatepe Ortaokulu Emirhan Durmuş’a, 3.Gölcük Ortaokulu Yunus Emre Öncel’e, 4.Halıdere Ortaokulu Tahsincan Sümer’e 
Atatürk Kupası Masa Tenisi Turnuvasında Ortaokul Yıldız Kızlar kategorisinde dereceye giren; 1.Hamidiye Ortaokulu Nilsu Uzuner, 2.Hamidiye Ortaokulu Azra Günenç, 3.Hamidiye Ortaokulu Zehra Nur Kuloğlu, 4.Hamidiye Ortaokulu Seher Aksoy’a ödülleri Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu tarafından verildi.
Cumhuriyet Kupası Kros Yarışması Ortaokul Küçük Kızlar kategorisinde dereceye giren; Yazlık Tabosan Ortaokulu Cemre Albayrak, 2. Yazlık Tabosan Ortaokulu Eylül Albayrak, 3. Dumlupınar Ortaokulu Zeynep Ceren Kahraman, 4. Dumlupınar Ortaokulu Tuana Aydemir
Cumhuriyet Kupası Kros Yarışması Ortaokul Küçük Erkekler kategorisinde dereceye giren; 1. İhsaniye Ortaokulu Muhammed Esat Tosunoğlu, 2.  Hamidiye Ortaokulu Muhammed Özer, 3. Gölcük Ortaokulu Ahmet Emir Özer, 4. Yazlık Tabosan Ortaokulu Muhammet Ali Can
Atatürk Kupası Masa Tenisi Turnuvasında Ortaokul Küçük Erkekler kategorisinde dereceye giren; 1. Yazlık Tabosan Ortaokulu Yunus Enes Ceyhan, 2.  Cahit Külebi Ortaokuluı Mert Efe Oruç 3. Hamidiye Ortaokulu Aziz Altun, 4. Hamidiye Ortaokulu Emre Altun
Atatürk Kupası Masa Tenisi Turnuvasında Ortaokul Küçük Kızlar kategorisinde dereceye giren; 1. Hamidiye Ortaokulu Zeynep Özer, 2. Hamidiye Ortaokulu Ecrin Özder, 3. Hamidiye Ortaokulu Özgür İşbilen, 4. Yazlık Tabosan Ortaokulu Bahar Gül’de ödülleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Ceyhan, Gölcük Gençlik Merkezi Müdürü İsmet Ormancıoğlu ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulhalik Köse tarafından verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DERECEYE, GİREN, ÖĞRENCİLERE, ÖDÜLLERİ, VERİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı