Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 15:57
 
DEVLET HASTANESİ’NDEN 500 KİŞİLİK İFTAR
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Yemekhane Personeli tarafından hizmete sunulan İftar programı katılanlar tarafından çok beğenildi. 500 kişinin katılım gösterdiği organizasyon hiç sorun yaşanmadan gerçekleştirilmiştir.
Yaşam Haberi
DEVLET HASTANESİ’NDEN 500 KİŞİLİK İFTAR

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Yönetimi tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan iftar yemeği programı Değirmendere Kültür Merkezinde gerçekleşmiştir. 


Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Yemekhane Personeli tarafından hizmete sunulan İftar programı katılanlar tarafından çok beğenildi. 500 kişinin katılım gösterdiği organizasyon hiç sorun yaşanmadan gerçekleştirilmiştir. Birlik ve beraberliğin ön plana çıktığı ve yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar yemeğinde, Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan, hastane idarecileri ile hastane çalışanları ve yakınları katıldı Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan; “İftar yemeği geleneği hastanemizde uzun yıllardır yapılmakta. Bu yıl da geleneğimizi yaptık. Birlik ve beraberlik içinde iftar yemeğimizi yedik Davetimize teşrif eden çalışanlarımız ve tüm misafirlerimize katılımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Biz kocaman bir aileyiz, bu gecede bunun en güzel örneği oldu, Hayırlı Ramazanlar dilerim” dedi. Yenilen iftar yemeğin sonrasında iyi dilek ve temennilerle program sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEVLET, HASTANESİ’NDEN, 500, KİŞİLİK, İFTAR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı