yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
26 Aralık 2017 - Salı 10:48
 
DEVLET HASTANESİ’NE YENİ OTOPARK YAPILIYOR
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’nde düzenli bir çevre görünümü ve hasta ve çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bahçe ve otoparklarda düzenleme ve yenileme çalışmaları yapılıyor.
Gölcük Haberi
DEVLET HASTANESİ’NE YENİ OTOPARK YAPILIYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gölcük Belediyesi ile ortaklaşa Gölcük Necati Çelik Hastanesinin bahçe ve otopark düzenlemelerini yapıyorlar. Yapılan düzenlemelerin başında; ana giriş kapısına Engelliler için Rampalı Engelli Yolu, Ayrıca hastanenin ana girişine ve Acil Servise giden yollardaki eski parke taşları tamamen sökülerek yenileri döşeniyor ve hastanenin yan tarafında bulunan arsaya da otopark yapılıyor. Böylece hastanenin otoparkı büyütülerek hastanenin girişinde trafik sorunun çözümlenmesi amaçlanmaktadır. 
Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan; bu konuda bize destek olan başta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gölcük Belediyesine teşekkür ediyorum. Yönetim olarak amacımız hasta ve çalışanlarımız için hastaneye rahatça ulaşımlarını sağlamak ve konforlu bir ortamda hizmet sunumunu sağlamak, dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: DEVLET, HASTANESİ’NE, YENİ, OTOPARK, YAPILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı