Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 15:00
 
DEZENFEKTESİZ EL KALMAYACAK..50 NOKTAYA DEZENFEKTAN KONULDU
Korona virüsü ile ilgili tedbirler konusunda her gün yeni bir çalışmaya imza atan Gölcük Belediyesi, toplu taşıma araç duraklarının tümüne el dezenfekten aparatları yerleştirdi. İçlerinde özel dezenfekten sıvısı bulnan bu aparatlar sayesinde vatandaş araca binmeden ya da araçtan indikten ellerini dezenfekte edip virüse karşı koruma sağlayabillecek.
Gündem Haberi
DEZENFEKTESİZ EL KALMAYACAK..50 NOKTAYA DEZENFEKTAN KONULDU

MERKEZ VE BELDELERE MONTE EDİLDİ 

Bu kapsamda; Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in talimatı ile yapılan “50 Adet Duvar Dezenfektanı” merkez ve beldelerde ilçe halkının yoğun olarak yaşadığı çeşitli noktalara monte edildi. Dezenfektanlar, kurulan ekip tarafından günlük olarak kontrol edilip, dolumu yapılacak. 

 

“SIKI TEDBİRLER ALMAYA DEVAM EDİYORUZ” 

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada: “Korona Virüs’e karşı ilçe genelinde sıkı tedbirler almaya devam ediyoruz. Hemşehrilerimize önerim; sağlıkları için ellerini sık sık sabunlu suyla yıkasınlar. Ayrıca ilçemizin çeşitli noktalarına monte ettiğimiz dezenfektanlarımızı da kullansınlar.  Zaruri durumlar dışında sokağa çıkmasınlar, kurallara uysunlar” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEZENFEKTESİZ, EL, KALMAYACAK..50, NOKTAYA, DEZENFEKTAN, KONULDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı