yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
05 Şubat 2018 - Pazartesi 18:48
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEÇMELERİNİ GÖLCÜK'TE YAPTI
Gölcük Belediyesi Rahvan At Bakım ve Konaklama Merkezi'nin ünü git gide artmaya başladı. Anadolu Rock'ının ünlü ismi Kıraç Gölcük'e gelerek ata bindi. Ayrıca Diriliş Ertuğrul seçmelerini Gölcük Belediyesi tesislerinde gerçekleştirdi.
- Haberi
DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEÇMELERİNİ GÖLCÜK'TE YAPTI

KIRAÇ GÖLCÜK BELEDİYE TESİSLERİNDE ATA BİNDİ
Gölcük Belediyesi Rahvan At Bakım ve Konaklama Merkezi'nin ünü git gide artmaya başladı. At binmek isteyenlerin buluşma noktası olan bu tesise ünlülerde akın ediyor. Son olarak Türkiye'nin önemli sanatçıları arasında yer alan Kıraç tesislere gelerek at bindi. Böyle bir hizmetin Gölcük Belediyesi tarafından verilmesini takdirle karşıladığını belirten Kıraç, kendisiyle yakından ilgilenen Tesis Sorumlusu Osman Kalyoncu'ya ve çalışanlara teşekkürlerini iletti, sık sık geleceğini de sözlerine ekledi. 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEÇMELERİNİ GÖLCÜK'TE YAPTI
Ünlü Anadolu Rock Sanatçısı Kıraç'ın yanı sıra ülkemizin en çok sevilen, reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul ekibi de Gölcük'e gelerek yeni oyunların seçmelerini gerçekleştirdi. 60 erkek, 10 bayan oyuncu arasında yapılan seçmeler de, Gölcük Belediyesi'nin Rahvan Atları kullanıldı. Bu kapsamda Gölcük Belediyesi Rahvan At Bakım ve Konaklama Tesisleri'nde 7 büyük boy at, 2 tane de pony at hizmet veriyor. Tesis Sorumlusu Osman Kalyoncu yaptığı açıklamada, “Tesislerimize olan büyük ilgi bizleri memnun ediyor. Bu noktada artık ünümüz tüm ülkeye yayılmış durumda. Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş'in at biniciliği ve rahvan at yarışlarına verdiği önemin sonuçlarını almaya başladık. Kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DİRİLİŞ, ERTUĞRUL, SEÇMELERİNİ, GÖLCÜK'TE, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı