Haber Detayı
04 Ağustos 2013 - Pazar 19:50
 
Dost Eli Geleneği Bozmadı
Birlik ve beraberliğin sağlanması amacıyla her yıl Ramazan ayında iftar veren Dost Eli Derneği, bu yıl da Dernek Başkanı Nejdet Öztürk’ ün önderliğinde 10. Geleneksel iftarını düzenledi.
Gölcük Haberi
Dost Eli Geleneği Bozmadı

Gölcük Sultan Camii Bahçesinde düzenlenen iftar programına 500 kişi katıldı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında birlik ve beraberliğin sağlanması amacıyla iftar veren Dost Eli Derneği, bu yıl da Dernek Başkanı Nejdet Öztürk’ ün önderliğinde 10. geleneksel iftarını düzenledi. Gölcük Sultan Camii Bahçesi’nde düzenlenen iftar programına 500 kişi katıldı.

AMACIMIZ BİRLİK VE BERABERLİĞİ PEKİŞTİRMEK’

Her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar programı düzenleyen Dost Eli Derneği geçtiğimiz gün 10. Geleneksel iftar yemeğini verdi. 500 kişilik bir iftar yemeği düzenlediğini söyleyen Dost Eli Dernek Başkanı Nejdet Öztürk bu iftar yemeğini birlik ve beraberliği sağlamak için yaptığını söyledi. Nejdet Öztürk; “Her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel olarak verdiğimiz iftar yemeğimizin bu 10.yılıdır. Bu bizim için büyük bir gururdur. Amacımız birlik ve beraberliktir. Bu iftarlar birlik ve beraberliği arttırmaktadır, kardeşliği güçlendirmektedir. İftarlarımız geleneksel olarak sürmeye devam edecektir. Katılımınız ve desteğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Birlik, beraberliğin, sağlanması, amacıyla, her, yıl, Ramazan, ayında, iftar, ve
Yorumlar
Haber Yazılımı