Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 17:11
 
EĞİTİME DESTEK KERMESİ DÜZENLEDİLER
İlçemizin başarılı okullarından Gölcük Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi okul aile birliği başkanı ve yönetim tarafından okul binasında okul eğitime destek amaçlı mefruşat kermesi düzenlediler.
Eğitim Haberi
EĞİTİME DESTEK KERMESİ DÜZENLEDİLER

Okullara gelir elde edilmesi için okul aile birlik başkan ve yönetimi birçok etkinlikler yapıyorlar. Bu kapsamda ilçemizin en başarılı okullarından biri olan Gölcük Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi okul aile birliği eğitime destek amaçlı okul binasında mefruşat kermesini düzenlediler. Kermesten gelecek gelir eğitime destek olarak okula katkı sağlanacak. 
Kermesle ilgili kısa bir açıklama yapan okul aile birliği başkanı Ayşen Metin; “biz okul aile birliği olarak eğitime katkı amaçlı olarak okulumuzda birçok etkinlikler yapıyoruz. Bu kapsamda bu günde okulumuzda eğitime destek amaçlı olarak mefruşat kermesini düzenledik. Bu kermesimiz yaklaşık bir hafta sürecek. Kermesten gelecek olan gelir okulumuza eğitime deste amaçlı olarak kullanacaktır. Okulumuzun eksik olan kırtasiye giderleri, temizlik maddeleri gibi birçok ihtiyacı giderirken, okulumuzda bulunan ve yardıma ihtiyacı olan öğrencilerimize destek olarak katkı sağlanacak” dedi.
Fahri Haner 

Kaynak: Editör:
Etiketler: EĞİTİME, DESTEK, KERMESİ, DÜZENLEDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı