Haber Detayı
30 Mayıs 2019 - Perşembe 08:20
 
ELLİBEŞ ''50 ARKADAŞIMIZLA YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ''
Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Aile Konak'ın hazırlamış olduğu iftar programına katıldı. Ellibeş Ak Parti'deki yeni yönetim için konuştu.
Siyaset Haberi
ELLİBEŞ ''50 ARKADAŞIMIZLA YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ''

ORUCUMUZU AÇACAĞIZ

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Aile Konak'ın hazırlamış olduğu iftar programına katıldı. Ellibeş Ak Parti'deki yeni yönetim için konuştu. Programı değerlendiren, Ellibeş "Geleneksel iftar yemekleriyle bilinen Aile Konak Hastenimizin davetine icabet ettik. Şahin kardeşimiz, Veysel Kardeşimiz geleneksel hale getirdikleri bu iftarda katılmak istedik. Ama gerçekten gördüğünüz gibi ramazan aynın manevi  iklimi buraya yansıyor. Hoşgörünün zirveye çıktığı bir ya. İnşallah bayrama kavuşur bayramı kutlarız. Bugün ramazan oruç açıcaz"dedi.

 

50 ARKADAŞ

Ak Parti'nin yeni yönetimi için konuşan Ellibeş," Kişilerin değişmesi davayı hedefinden  saptırmaz aksine güç katar. Bizde hazine çok insana hazinesi geniş mutlaka bir yönetim kurulu listesi oluşacak. Sonuçta mevcut ortam içerisinde 50 tane arkadaşımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz. Bu halka hizmete  Cumhurbaşkanımızın önderliğinde yürüyen AK Parti harekatına desteğe devam edeceğiz"dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ELLİBEŞ, ''50, ARKADAŞIMIZLA, YOLUMUZA, DEVAM, EDECEĞİZ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı