Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 17:26
 
ELLİBEŞ ARI GİBİ ÇALIŞIYOR
Görve atandığı Mayıs ayından beri, hemen her gün Kocaelİ'nin bir köşesini gezen ve partideki küskünler başta olmak üzere, görüşülmedik kimse bırakmayan AKP İl Başkanı Mehmet Ellibeş,son 11 günde de 4yüz 72 mahalle temsilciyle bir araya geldi. Ellibeş, “Her zaman güçlü ve iri olmak zorundayız” dedi…
Kocaeli Haberi
ELLİBEŞ ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

AKP İl Başkakı Mehmet Ellibeş, İlçelerde danışma meclislerinin ardından mahalle başkanları toplantılarını da tamamladı. Dilovası’nda başlayan ve önceki gün Derince’de tamamlanan mahalle başkanları toplantısı 11 gün sürdü. Ellibeş, bu toplantılard 472 mahalle başkanıyla bir araya geldi. AKP İl Teşkilat Başkanı Av. Halit Çokan tarafından belirlenen programlara Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, ilçe belediye başkanları ve il başkan yardımcıları da katıldı.

DANIŞMADAN SONRA MAHALLE BAŞKANLARI DA TAMAM

Ellibeş, mahalle başkanları toplantısıyla ilgili şunları söyledi: “Mahalle Başkanları toplantılarımız 17 Eylül Salı günü Dilovası ile başladı. 28 Eylül Cumartesi günü Derince’de sona erdi. Bilindiği üzere, geçen ay danışma meclislerimizi yapmıştık. 12 ilçenin tamamında büyük bir katılımla bu danışma meclislerimizi bitirdik. Orada teşkilatımızın dilek ve temennilerini dinlemiş, notlarımız almıştık. Mahalle başkanları toplantılarımızı o ortamda unutulan, atladığımız veya daha sonra hatırlanan şeyler olabilir düşüncesiyle gerçekleştirdik. Aynı zamanda teşkilat çalışmalarımızda aksayan dişliler varsa bunları tespit ettik.

HER GÜN DOLU DOLU GEÇİYOR

Bir kez daha teşkilatımızın bu kadar canlı ve güçlü olması bizim enerjimize enerji kattı. Aynı zamanda kısa sürede bütün ilçeleri kapsayan bu kadar yoğun programların sorunsuz gerçekleşmesinde emeği geçen başta Teşkilat Başkanlığımız olmak üze bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yorulmadan, bıkmadan, usanmadan yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bununla birlikte her hafta yine bir ilçemizde esnaf ve teşkilat ziyaretleri, istişare toplantılarıyla milletimizle buluşmaya devam ettik.

RUTİN ÇALIŞMALAR DEVAM ETTİ

Yine her hafta mutlaka merkez ilçe olması nedeniyle İzmit’te saha çalışmalarını sürdürdük. Haftalık icra ve yönetim kurulu toplantılarımızı aksatmadan devam ettirdik. Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya gelip, partimizde ziyaretçilerimizi ağırladık. Milletvekillerimizle ve belediye başkanlarımızla düzenli olarak koordinasyon toplantılarımıza devam ettik. Meclis üyelerimizle rut toplantılar yaptık. Bizim organik parçalarımız olan kadın ve gençlik kolları, ilçe teşkilatları da aynı düzen içinde toplantılarını ve çalışmalarını sürdürdüler.

DÜNYANIN TÜRKİYE’YE İHTİYACI VAR

Müthiş coşkulu ve geniş katılımlı İl Danışma Meclisimizde de belirttik. Kocaeli, AK Parti’nin yeni amiral gemisi konumuna geldi. Bu nedenle her zaman güçlü ve iri olmak zorundayız. Yine daha önce belirttiğimiz gibi bizler okçular tepesindeki nöbetimizi sürdüreceğiz. Görev yerimizden ayrılmadan, nöbetimizi tutmaya devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki, bütün dünyanın gözü bizi üzerimizde. İşte son Birleşmiş Milletler Toplantısında yaşananları gördük. Dünya 5’ten büyüktür ifadeleriyle ezilen, saldırılara maruz kalan, sistematik şekilde işkencelerle parçalanmak istenen toplumların, ülkelerin yegane umudu Türkiye ve Recep Tayyi Erdoğan’dır.

GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ

Türkiye’nin liderliğini ve Tayyip Erdoğan’ın küresel liderliğini bu konuşma ve sonrasında ortaya çıkan tepkiler ortaya koymuştur Amerika’daki Müslüman toplulukların da, Ortadaoğu’da Pakistan’ın Filistin’in de umudu Türkiye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu bilinçle bizler görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ELLİBEŞ, ARI, GİBİ, ÇALIŞIYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı