Haber Detayı
01 Aralık 2019 - Pazar 13:02
 
ELLİBEŞ ''GÖLCÜK AK PARTİ’YE DESTEĞİNİ HİÇ ESİRGEMEDİ''
İlk delege seçimleri 5 ilçe; İzmit, Başiskele, Gölcük, Karamürsel ve Kartepe'de yapılıyor. 4 Aralık'ta Kandıra'da delege seçimi yapılacak. 8 Aralık'ta; Derince, Körfez, Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası'nda yapılacak seçimler ile 12 ilçede delege seçimleri tamamlanmış olacak.
Siyaset Haberi
ELLİBEŞ ''GÖLCÜK AK PARTİ’YE  DESTEĞİNİ HİÇ ESİRGEMEDİ''

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı delege seçimlerini yatı. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş Gölcük ilçe Başkanlığında oyunu kullandı.

AK Parti Gölcük İlçe teşkilatına yapılan delege seçimlerine yoğun katılım oldu. Delege seçimlerine AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Başkanı Çetin Seymen, İl Yöneticileri, İlçe Yöneticileri, de üyeler katıldı.

DEMOKRASİ ŞÖLENİMİZ HAYIRLI OLSUN
AK  Parti İl Başkanı Çetin Seymen “'7 Ekim'de başlayan kongre sürecimiz delege listelerimizin askıya asılmasıyla beraber başlamış oldu.  Gölcük'le beraber Başiskele, Karamürsel, İzmit ve Kartepe ilçelerinde delege seçimi yapılıyor.  Biz sandıkları 15 mahalle büromuza taşıdık.. 22 bin üyemiz var. Hemen, hemen hepsinin oy kullanmasını bekliyoruz. Merkez Mahallesi ve Dumlupınar Mahallesi ve köylerin delege seçimi ilçe binamızda 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Delege seçimlerimizin ardından kongre sürecimize tamamen başlayacağız. Toplamda 400 delegemiz seçilecek Delege seçimlerimiz şölen havasında yapılıyor. Demokrasi şölenimiz hayırlı uğurlu olsun Gölcük için. İl Başkanımız oyunu burada kullanacak”dedi. 

GÖLCÜK AK PARTİYE DESTEĞİNİ HİÇ ESİRGEMEDİ
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş “AK parti teşkilatlarının kurulduğu ilk günden bu güne kadar halkımızın, Sayın  Recep Tayip Erdoğan liderimize, Genel başkanımıza,  Cumhurbaşkanımıza AK Parti iktidarlarına hükümetlerine verdiği destek devam etmekte. Gölcük özeline baktımığız zamanda bu desteklerin en güçlü şekilde sandığa yansıdığı ilçelerden biri Gölcüğümüzde her daim Türkiye ortalamasının üzerinde oy  alarak Ak Partiye Gölcük desteğini esirgememiştir vermiştir.  Gönülden bağlılığını  hep ifade etmiştir” dedi.

GÖLCÜK'Ü İHMAL ETTİM
 Başkan Ellibeş “Kendi ilçemde doğduğum büyüdüğüm ilçemde  bu davaya gönülden inanmış arkadaşlarımla gönüllülük esasına dayanarak bu partide görev almış arkadaşlarımın birlikte, İlçe Başkanımız ile  belediye başkanımızla birlikte olmanın  mutluluğunu yaşıyorum. Malumunuz il başkanlığının başlangıcı  sırasında Gölcük'ü ihmal ettik. Akşam geliyoruz sabah çıkıyoruz. Otel gibi  kullanıyoruz. Arkadaşlarımız burada ilimizden Gölcük'ü temsil eden Serdar Bayram, Serkan Ateş, Samet  Taşdelen bizi temsil ediyorlar. Zaten Hem Belediye başkanımız hem ilçe başkanımız bizim yokluğumuzu hissettirmezler”dedi.
BU BİR BAYRAK DEĞİŞİMİ
Başkan Ellibeş “ Biz bu davaya gönülden inanmış arkadaşlarız. Bu delege seçimleri bir şölen havasında geçiyor. Dün olanların bir kısmı delege yazılmamış olabilir. Çok önmli değil bu bir bayrak değişimi. Bir gerçek var görev sırası içerisinde hangi kademde görev alırsa alsın bütün arkadaşlarımızın tamamı eksiksik görevini yapmıştır. Başarılı olmuştur. Bunu söylerken sandığa dayanarak söylüyorum.  Sonuçlar hep AK Parti lehine sonuçlandığına göre karnede seçim sonuçlarıdır. Bunu başardık yarında inşallah başaracağız. Yeni delege arkadaşlarımı gönülden kutluyorum”dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Ellibeş ve delegeler parti binasında oy kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ELLİBEŞ, ''GÖLCÜK, AK, PARTİ’YE, , DESTEĞİNİ, HİÇ, ESİRGEMEDİ'',
Yorumlar
Haber Yazılımı