Haber Detayı
17 Aralık 2019 - Salı 16:35
 
ELLİBEŞ ''GÖLCÜK DONANMAMIZLA BÜTÜNLEŞMİŞDİR''
AK Parti Kocaeli İl başkanı Mehmet Ellibeş Gölcük'te seri ziyaretlerde bulunda. AK Parti il Başkanı Mehmet Ellibeş, TEMAD Gölcük Şube Başkanı Bekir Tülü ve üyelerine yaptığı iadeyi ziyarette, “Gölcük'te olduğum için mutluyum ve Gölcük Donanmamızla bütünleşmiş güzel bir ilçemizdir” dedi.
Gündem Haberi
ELLİBEŞ ''GÖLCÜK DONANMAMIZLA BÜTÜNLEŞMİŞDİR''

AK Parti Kocaeli İl başkanı Mehmet Ellibeş Gölcük'te seri ziyaretlerde bulunda. Ziyaretlerden ilki İlçemizde uzun bir zamandır başarılı olarak hizmet veren TEMAD Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tüle ve üyelerini Dernek binasında ziyaret etti. Ziyarette Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti Gölcük İlçe başkanı Çetin Seymen, AK Parti ile Eski İlçe Başkanı Sedat Yücel, ve parti yönetimi hazır bulundu.

HER ZAMAN GÖLCÜK İÇİN YANINIZDAYIZ
Ziyarette konuşan TEMAD Gölcük Şube Başkanı Bekir Tülü; “öncelikle bizleri burada ziyaret ederek ve bu nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Uzun zaman bir süre içerisinde Gölcük Belediye Başkanımız olarak ilçemize büyük hizmetler verdiniz. Bu gün ise ilimiz genelinde hizmet veriyorsunuz. Kocaeli, Gölcük hizmetleri için bizde her zaman sizlere destek vereceğiz” dedi. 

KENDİ İLÇEMDE OLMAKTAN MUTLUYUM
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş  “Uzun zamandan bu yana ilçemize gelemiyoruz ama Belediye Başkanımız Ali Yıldırım  Sezer, bizleri burada temsil ediyor. Bize bir ziyarette bulundunuz ve yeni görevimizde başarılar dilediniz. Biz de bir iade-i ziyaret yapalım dedik. Bugün Gölcük'teyiz. İlçe Başkanımızın yaptığı program ile bugün ilçemizde birtakım ziyaretlerimiz olacak. Kendi ilçemde olmaktan mutluluk duyuyorum. Ama sizlerle beraber olmak, benim için bir ayrıcalık. Her zaman gururla söylediğimiz gibi Gölcük bir donanma şehri. Gölcük ve Donanma ile bütünleşerek etle tırnak gibi birleşmiş durumda. Astsubay kardeşlerimiz de bu bütünlüğün en önemli parçalarından biri. Sizler göreviniz süresince yoğun çalışan kişilersiniz. 
Emekliliğinizden sonra buraya yerleşerek ilçemizin bugünü ve geleceğine katma değer sağlıyorsunuz. Biz de belediye başkanlığımız süresince sizlerle iyi bir uyum içerisinde olduk. Gölcük'ün güzelliği ve geleceği için hayaller kurduk. Bu hayallerin birçoğunu da paylaştık. Bundan dolayı hepinize teşekkür ediyoruz. İnsanlar da canlı bir organizma. Hayat devam ediyor. Allah'ın bizlere verdiği nefesi soluduğumuz müddetçe hem kentimiz hem de ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bu nedenle biz sizlerin gayretlerini tebrik ediyoruz. Bugün ve yarın yapacağınız hizmetler için de şimdiden takdirlerimizi ifade etmek istiyoruz” dedi. 

ŞENTÜRK TEŞEKKÜR ETTİ
Ardından Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Kent Konseyi Dr. Metin Şentürk; “değerli başkanımız bu gün bizlere iadeyi ziyarette bulundular kendilerine teşekkür ederim. Biliyorsunuz Kent Konseyi, sadece Kocaeli, Gölcük değil, tüm Türkiye'deki en eski, köklü kurumlardan bir tanesi. Bizler kurulduğumuz günkü heyecanla yine çalışmalarımıza aynı hızla devam ediyoruz” dedi.

DAHA İYİ YAPIYA TAŞINIRSINIZ
Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş; “ Gölcüğün menfaatleri doğrultusunda kent konseyi yapılanması içerisinde görev ve sorumluluk aldığım süre içerisinde samimi çalışmalarımız, gayretlerimiz, Mücadelemiz ve bu husustaki ortaya konduğunuz performansınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bu işte gönüllük esasına dayalı olarak bunları yaptınız. İnşallah bu güzellikleri bundan sonraki süreçte daha iyi, daha güzel bir noktaya taşıyacak bir yapıyı hep beraber sağlayacağız” dedi.
Fahri Haner  

Kaynak: Editör:
Etiketler: ELLİBEŞ, ''GÖLCÜK, DONANMAMIZLA, BÜTÜNLEŞMİŞDİR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı