Haber Detayı
04 Haziran 2019 - Salı 21:53
 
ELLİBEŞ ''İZMİT'TEN ALACAĞIMIZ DERSİ ALDIK''
AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı bayramlaşma programında bir araya geldi. Bayramlaşma törenine katılım yoğun olurken, İl Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı konuşmada “İzmit seçimleri ile ilgili olarak alacağımız dersleri aldık ileriye bakıyoruz. Geleceğe emin adımlarla yürüyoruz” dedi.
Siyaset Haberi
ELLİBEŞ ''İZMİT'TEN ALACAĞIMIZ DERSİ ALDIK''

AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı’nın geleneksel bayramlaşması Ramazan Bayramı’nın 1. günü ilçe binasında gerçekleştirildi. Bayramlaşma programına İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, yöneticileri, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partililer katıldı. Programda konuşan Büyükakın “ İlçeleri gezdim ancak özellikle İzmit’e gelmek istedim. Çünkü İzmit özellikle bir program yapılması gereken bir teşkilattır. Evet, buruk bir sevinç içerisindeyiz ancak Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın” ifadelerini kullandı. 


GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ 
Bayramlaşma programında konuşan AK Parti  İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Hepinizi en kalbi duygularla selamlıyorum. Allah’a ne kadar şükretsek az. Böyle bir ayın manevi değeri ölçülemez. Bayram ki dargınlığın, küskünlüğün ortadan kalktığı, yardımlaşmanın kardeşliğin ön plana çıktığı bir özel gündür. Sudan sebeplerle, bir takım nedenlerle sorun çıkarabiliyoruz. Sonrasında üzülüp barışmak için yollarını arıyoruz. Çok şükür AK Parti ailesi güçlü bir aile; bunu laf ile değil icraat ile her daim gösteren bir aile. Arada yaşadığımız sarsıntılar olabilir ancak bunlar hayatın doğal akışı içinde var. Olmalıdır da. Çünkü yeniden kendimize bakalım, Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu hedeflerle yeniden yürüyelim diye var” dedi. 

ALACAĞIMIZ DERSLERİ ALDIK 
Sözlerine devam eden Ellibeş “ İzmit seçimleri ile ilgili olarak alacağımız dersleri aldık ileriye bakıyoruz. Geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. İzmit’te bir çalışma başlattık. İstanbul’da oturan en yakınınızdan en uzağınıza kadar bir liste yapın, adını, soyadını, telefonunu yazın ve arayın. Hem bayramınızı kutlayın hem de İstanbul seçimlerinden bahsedin. Sonra aradığınız kişilerden yaptığınız listeyi ilçe başkanınıza verin. O da bize verecek. Biz de İstanbul’a verip seçimi değerlendireceğiz. Cumhurbaşkanımızın kaç cephede neler yaptığını görüyorsunuz. Biz bu yolda kaşımıza, gözümüze sebep ararsak, 2023, 2053 hedeflerine nasıl ulaşacağız? Kocaeli teşkilatları güçlü, Türkiye’ye örnek bir teşkilattır” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ELLİBEŞ, ''İZMİT'TEN, ALACAĞIMIZ, DERSİ, ALDIK'',
Yorumlar
Haber Yazılımı