BasiskeleSanayi
Haber Detayı
14 Kasım 2017 - Salı 18:21
 
ELLİBEŞ ''SORUNLARA ÇÖZÜM OLMAK İSTİYORUZ''
Kaymakam Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Jandarma Komutanı Bimbaşı Burçak Kırca, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz şehit ailelerine ziyarette bulundu. İlçe protokolü şehit ailelerinin yanında olarak desteklerini gösterdiler. Başkan Ellibeş “Evlatlarımızın emaneti olan aileleriyle ziyaret ederek sorunlarını dinleyip desteğimizi sunuyoruz. Şehitlerimizin geride kalan anne, baba eş ve çocukları ile kardeşleri milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleridir”dedi.
Yaşam Haberi
ELLİBEŞ ''SORUNLARA ÇÖZÜM OLMAK İSTİYORUZ''

Kaymakam Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Jandarma Komutanı Bimbaşı Burçak Kırca, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz şehit ailelerine ziyarette bulundu.
İlçe protokolü  şehit ailelerinin yanında olarak desteklerini gösterdiler. Her ay düzenlenen programda şehit Abdülnaci Çolak, Ragıp Kaplan, Mehmet Ayaz'ın aileleriyle yan yana gelen protokol birlik ve beraberlik mesajlarını ileterek şehitlere rahmet diledi. 
DEVLETİMİZ HER ZAMAN YANINIZDA
Ziyarette konuşan Kaymakam Altıntaş, devletimizin her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olduğunu belirterek, “Vatanları uğruna canlarını hiçe sayan aziz ve kadim insanlarımız, en değerli varlıklarımızdırlar. Şehitlerimize Yüce Mevla'dan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, sağlık ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum. Bu aileleri ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin görevi olduğu kadar, bizler mutlu ediyor” dedi.
SORUNLARA ÇÖZÜM OLMAK İSTİYORUZ
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş “Evlatlarımızın emaneti olan aileleriyle ziyaret ederek sorunlarını dinleyip desteğimizi sunuyoruz. Şehitlerimizin geride kalan anne, baba eş ve çocukları ile kardeşleri milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleridir. Aziz vatan toprakları şehitlerimiz ve gazilerimizin fedakarlıkları sayesinde bizlere vatan olmuştur. Onların hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bugünlerimizi şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Şehit ailelerimizin sıkıntıları ve sorunları bizim sıkıntımız, bizim sorunlarımızdır” dedi.
Şehit ve gazi aileleri, Protokol üyelerinin ziyaretinden çok mutlu olduklarını dile getirerek, devletin yanlarında olduğunu ve unutulmadıklarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe
Yorumlar
Haber Yazılımı