Haber Detayı
06 Ağustos 2013 - Salı 22:20
 
Ellibeş " Bayramınız Kutlu Olsun"
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, 'Bayramların en temel vasfı, bayram yapamayanların acısına ortak olmak ve yaşanan sevinci en geniş anlamda paylaşmaktır dedi.
Gölcük Haberi
Ellibeş

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, 'Bayramların en temel vasfı, bayram yapamayanların acısına ortak olmak ve yaşanan sevinci en geniş anlamda paylaşmaktır dedi.


Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada, Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularını pekiştiren ve milletin ruh bilincini güçlendiren Bayramların kültürün en önemli unsurlarıdır. Bayramlarda ekonomik durumları iyi olanların yoksul vatandaşlara yardım etmeleri gerektiğini bildiren Ellibeş, 'Bayramların en temel vasfı, bayram yapamayanların acısına ortak olmak ve yaşanan sevinci en geniş anlamda paylaşmaktır' dedi.


Başkan Ellibeş, Türk Milletinin Ramazan Bayramı vesilesiyle yoksullara sahip çıkma, el uzatma geleneği, biliyoruz ki sadece bu vatan topraklarıyla sınırlı kalmamakta, halkımızın şefkatli eli dünyanın çeşitli bölgelerindeki yoksul ve muhtaç insanlara kadar uzanmaktadır. Milletimizin bu asil duygusu ve inancı, zayıf olana her fırsatta sahip çıkma anlayışımız, milli birlik ve beraberliğimizin de teminatıdır. Gelecek kuşaklara daha çağdaş, daha müreffeh ve daha güçlü bir ülke bırakabilmek adına yürüdüğümüz bu yolda kararlılıkla ilerlemeyi sürdüreceğiz.


Bu duygularla tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, en iyi dileklerimle sevgi ve selamlarımı sunuyorum .'


Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölcük, Belediye, Başkanı, Mehmet, Ellibeş, Bayramların, temel, vasfı, bayram, y
Yorumlar
Haber Yazılımı