Haber Detayı
21 Ağustos 2013 - Çarşamba 07:03
 
ELLİBEŞ HAKEMLERİ TEBRİK ETTİ
Bu akşam oynanan ve Gölcükspor'un 3-2'lik galibiyeti ile sona eren maçta görev alan hakemlerimiz Mecit Keskin, Halil İbrahim Kızılcan, Mehmet Dağdeviren ve Alican Erçelik hatasız bir maç yönettiler. Gölcükspor Genel Kaptanı Adem Ellibeş ile iki takım antrenörü ve futbolcuları başarılı yönetimlerinden ötürü hakem 4'lüsüne teşekkür etti.
Spor Haberi
ELLİBEŞ HAKEMLERİ TEBRİK ETTİ

Herkes tebrik etti

Yıllardır Kartepe'de korsan hakemlere maç yönettirildiği ilimizde büyük bir yanlışa imza atılmaya devam ediledursun, resmi hakemlerimiz atandığı maçlardaki kusursuz yönetimleri ile tam not alıyor. Bu akşam oynanan ve Gölcükspor'un 3-2 kazandığı maçın ardından ilimizin başarılı hakemleri Mecit Keskin, Halil İbrahim Kızılcan,  Mehmet Dağdeviren ve Alican Erçelik 90 dakika boyunca hatasız bir maç yönetti. Verdiği hiçbir kararı ve çaldığı hiçbir düdüğe en küçük bir itiraz olmadığı maçın ardından Gölcükspor Genel Kaptanı Adem Ellibeş ile iki takım antrenörü ve futbolcuları başarılı yönetimlerinden ötürü hakem 4'lüsüne teşekkür etti.

Küçükaydın uyardı

Öte yandan iki takım futbolcularının da son derece iyi niyetli ve centilmen olması da, Mecit Keskin'in işini kolaylaştıran unsulardan birisiydi. Hakemlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamlarını diliyoruz. TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı Gökten Küçükaydın, önceki gün oynanan Körfez FK - Rahyan maçı için ve bu akşam oynanan Gölcükspor - DİSKİ maçı için resmi hakem isteminde bulunan kulüp yetkililerine teşekkür etti ve diğer kulüplerin de bu konularda titiz davranmaları gerektiğini vurguladı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, akşam, oynanan, Gölcüksporun, 32lik, galibiyeti, sona, eren, maçta, görev, a
Yorumlar
Haber Yazılımı