Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 12:22
 
EMEĞİNE SAHİP ÇIK, KENDİ ÜRETTİĞİNİ TÜKET
Türk Metal Sendikası Gölcük Şubesi, Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik durumdan yerli üretimle kurtulacağına inanarak “Emeğine Sahip Çık Kendi Ürettiğini Tüket” kampanyasını başlattı.
Ekonomi Haberi
EMEĞİNE SAHİP ÇIK, KENDİ ÜRETTİĞİNİ TÜKET

TÜRK Metal Sendikası Gölcük Şubesi ‘Emeğine sahip çık, kendi ürettiğini tüket’ kampanyası başlattı. Türk metal Sendikası Başkanı Mehmet Şener “02.Kasımda İstanbul'da Genel Başkanımızın açılış konuşmasıyla başlatmış olduğumuz Geleceğine Sahip Çık Kendi Ürettiğini Tüket Kampanyamız örgütlü olduğumuz Ford Otosan Fabrikamızda üyelerimiz tarafından'da memnuniyetle karşılanmıştır. Kampanyamızın yüzü Ford Otosan Yeniköy Fabrikamızda Çalışan Üyemiz Ayşe Erzincan olmuştur. Kendisine teşekkür ederim .Genel Başkanımız Ülkemiz de en büyük farkındalığı yaratmıştır. Türk İşçisinin Emeğine Alınterine bir kez daha sahip çıkmıştır. Tanıtım klibimizi izlerken çok heyecanlandım ve duygulandım Tüm Halkımızın kampanyamıza destek olacağını düşünüyorum Başka Türkiye Yok. Vatanımız için Hep Beraberiz Hepimiz Biriz”dedi

EMEĞİNE SAHİP ÇIK, KENDİ ÜRETTİĞİNİ TÜKET


Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Mehmet Şener, devletin başlattığı yerli üretim kampanyasına destek vererek "Biz de Türk Metal Sendikası olarak, devletimizin ‘Yerli Üretim’ kampanyasına ‘Yerli Tüketim’ kampanyası ile destek veriyoruz. Ülke genelinde 210 binden fazla üyemizle, yerli üretim ürünlerinin tüketilmesi için ‘Emeğine Sahip Çık, Kendi Ürettiğini Tüket’ sloganı ile bir seferberlik başlatıyoruz. Türkiye genelinde Genel Başkanı Pevrul Kavlak'ın açıkladığı kampanya kapsamında, Türk Metal Sendikası örgütlü olduğu her yerde olduğu gibi; Gölcük Şubesine bağlı Ford Otosan Fabrikamızda ve diğer iş yerlerindeki üyelerine 'Yerli Üretim' logosu taşıyan ürünleri tercih etmesi için bastırılan afişlerle katılım göstermesi için çağrıda bulundu" ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: EMEĞİNE, SAHİP, ÇIK,, KENDİ, ÜRETTİĞİNİ, TÜKET,
Yorumlar
Haber Yazılımı