İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
TEKVANDOCULARDAN 5 BİRİNCİLİK !
TEKVANDOCULARDAN 5 BİRİNCİLİK !
Haber Detayı
07 Ocak 2015 - Çarşamba 20:20
 
"EMEKLİYİ ENFLASYONUN ALTINDA EZDİRMİYORUZ"
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Alp asgari ve emekliye verilen zammı değerlendirdi. Alp "Dünyayla yarışacak konuma gelebilmek için hepimiz bir bedel ödüyoruz" dedi.
Siyaset Haberi

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Alp yılın ilk toplantısı olması sebebi ile geçen yılı değerlendirdi. Alp "kumpaslar, tezgahlar ve oyunlarla geçen bir yıl oldu. Bu oyunları halkımız bozdu. Biz milletimize sırtımızı dayadık. Bu iç ve dış güçler malesef mahcup olmuşlardır. Bu güçlerin hedefleri vardı. Bunlar ekonomik kriz çıkarmak, ülkemizi yalnızlaştırmak ve ülkemizi karanlığa götürmek. MİT'e yapılan krizlerimiz, 17 Aralık olayları, gezi olayları Milli iradeye darbeydi. Bu çerçevede sağduyu gösteren milletimize teşekkür ederim. 
EKONOMİK KRİZ BEKLEYENLER ÇOK BEKLER
Türkiye ekonomisine yapılan darbelerede sonuçsuz kaldı. Çok şükür ekonomi de bir sorun yaşamadık. Türkiye'de ekonomik kriz bekleyenler daha çok bekler. Enflasyon rakamları da beklediğimizin altında geldi. İstanbul borsası son iki yılın  rekorunu kırdı. Bunlar AK Parti'nin istikrarı ve samimiyetini gösteriyor. Bir gecede yüzbinlere çıkan faizler vardı. Ama bunlar bitmiştir. Yeni Türkiye'nin kaba inşaatı bitti. İnce işi kaldı. Dnyada bölgede Türkiye'nin konumunu gücünü nerede olduğunu da görüyoruz. Bugüne kadar darbelere karşı dik durduk böyle durmaya da devam edeceğiz. Paralel yapı ne yaparsa yapsın, emeline ulaşamadı" dedi. 
EMEKLİYİ ENFLASYONUN ALTINDA EZDİRMİYORUZ
Emekli ve asgari ücrete yapılan zammı değerlendiren Ak Parti İlçe Başkanı İdris Alp,"İktidar emekliyi Enflasyonun altında ezdirmemek istemiyor. Tabi ki gönül ister ki daha fazla verelim. Ama ne zaman Türkiye'de teknoloji üretmeye başlarsak, asgari ücretimiz daha iyi olacaktır. Dünyayla yarışmak için hepimiz bir bedel ödüyoruz. Şu bir gerçek ekonomi dengeyi bozmadan iktidarımız emekliyi işçiyi enflasyonun altında ezdirmek istemiyor" dedi. 
 
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Adalet, Kalkınma, Partisi, İlçe, Başkanı, İdris, Alp, yönetimi, haftalık, olağan
Yorumlar
Haber Yazılımı