Haber Detayı
01 Aralık 2013 - Pazar 21:21 Bu haber 1922 kez okundu
 
EMNİYET DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI
İlçe Emniyet Müdürü Kamil Çelik Sanat Galerisinde yaptığı toplantıda halka daha iyi bir hizmet verebilmek adına teşkilatla fikir alışverişinde bulundu.
Gölcük Haberi
EMNİYET DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI

Emniyet teşkilatı halka en iyi hizmeti verebilmek için sık sık düzenlediği toplantılara bir yenisini daha ekledi. Gölcük Belediyesi Sanat Galerisin’de gerçekleştirilen toplantıda Gölcük Emniyet Müdürü Kamil Çelik’in yanı sıra Gölcük Emniyet Müdürü Yardımcıları Ercan Özkan ve Cenk Bozdağ yerlerini aldılar. HALKIN GÜVENLİĞİ İÇİN GPRS SISTEMINI ANLATTI

Toplantının açılış konuşmasını yapan Gölcük Emniyet Müdürü Kamil Çelik emniyet konusunda aksayan noktaların, işlenen suçların nasıl azaltılabileceğinin ve işlenen suç oranlarının ne kadar olduğu konusunda verilere bakarak inceleme yapacaklarını açıkladı. Ayrıca emniyet teşkilatında çalışan polis memurlarının performans değerlerdimesinide bu toplantıda inceleneceğini dile getirdi. Yeni getirilen GPRS sistemiyle emniyet memurlarının kaç soruşturma yaptığını ve işlenen suçların ne kadarının başarılı bir şekilde yakalandığının istatistiki bilgilerinin verileceğini ifade etti.

GÖLCÜK EMNİYETİNİN DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI Polis otolarının trafikte kaç kilometre yol aldığının bilgilerini de paylaşacaklarını bildiren Kamil Çelik “Performans açısından Gölcük Emniyeti’nin ne durumda olduğunu bu toplantı sonunda göreceğiz” dedi. Gölcük Emniyet Müdürü Çelik konuşmasının devamında halkımıza en iyi şekilde hizmet verebilmek adına bu toplantılara önem veriyor ve suç oranlarını en aza indirgemenin yollarını alıyoruz diyerek toplantının devamını basına kapalı yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlçe, , Emniyet, Müdürü, Kamil, Çelik, Sanat, Galerisinde, , yaptığı, toplantıda
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
EMNİYET DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI
EMNİYET DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI
Yorumlar
Haber Yazılımı