Haber Detayı
15 Nisan 2018 - Pazar 15:22
 
EMUZDER DEVLET BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ
Emekli Uzmanlar Derneği (EMUZDER) Gölcük Şubesi Başkanı Selim Kargı ve Yönetimi Ankara’da Genel Merkezi ve TBMM’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Milletvekillerini ziyaret ederek, istek ve taleplerini iletti.
Siyaset Haberi
EMUZDER DEVLET BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ

EMUZDER Gölcük Şubesi Ankara’da kendilerini tanıttı. EMUZDER Başkanı Selim Kargı,  “Bizler geçtiğimiz Çarşamba Genel Merkezimizi ziyaret ettik. Bu aşamada önümüzdeki bir sene içindeki hedef ve programlarımızı, özlük haklarımızı kazanmak adına neler yaparız onun konuşmasını yaptık. MHP Genel Başkanı Develt Bahçel ile görüştük. Yaşadığımız sorunları anlattık. Kocaeli’nde görev yapan ve kendi memleketimin milletvekilleri ile de görüşme yaptık.  Bizler özlük haklarımızla ilgili Kocaeli’li Vekil ve Bakanlarla konuşarak, kendilerini bilgilendirdik. Mecliste çıkacak kararlar ile ilgili bilgilendirme yaptık ve bizlere destek olmalarını istedik. Kocaeli’den Zeki Aygün, Cemil Yaman, Mehmet Akif Yılmaz, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Sami Çakır, Tahsin Tarhan’ın Danışmanı, Samsun’dan Hasan Basri Kurt, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Milli Savuma Komisyon Üyeleri Nihat Öztürk, Ruhi Ersoy’u ziyaret ettik” dedi.

VEKİLLERİMİZ İYİ AĞIRLADI
Başkan Kargı,  ‘Ben Sayın Vekillerimizi bilgilendirmek için ziyaretimizi gerçekleştirdik. Kendimizi ve derneğimizi tanıtarak, isteklerimize ve taleplerimize karşı destek vereceklerini belirttiler. Bizleri en iyi şekilde ağırladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Taleplerimiz; mevcut durum ve çözüm önerilerini madde madde yazıp ilettik. Mali durumlar, sosyal durumlar, disiplinle ilgili durumlar, rütbenin sayılması, sağlıkla ilgili sıkıntılar, kanundaki görev tanımının değişmesi, bizlerin en büyük sıkıntısı rütbeler, rütbelerin alınması için çalışmalarımız sürecek. Bizlerin hedefi bütün Milletvekillerimizi ziyaret edip, yaşadığımız sorunlar hakkında kendilerini bilgilendirmek. Ayrıca Mecliste 15 Temmuz’da zarar gören alanları ziyaret ettik. Herkesin o alanları görmesi gerekiyor” diyerek açıklamalarını bitirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: EMUZDER, DEVLET, BAHÇELİ, İLE, GÖRÜŞTÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı