Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 14:11
 
ERBAKAN KOCAELİ'DE ANILACAK
Yeniden Refah Partisi Kocaeli il teşkilatı haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Milli görüş teşkilatlarınca her yıl merhum Necmettin Erbakan’ın yıl dönümünde yapılan anma etkinlikleri bu yıl genel merkez tarafından alınan karar gereği Kocaeli'de yapılacak. Şubat ayı sonunda yapılması planlanan programa, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı duyuruldu.
Siyaset Haberi
ERBAKAN KOCAELİ'DE ANILACAK

Yüz kişilik yönetim kurulunun tam katılım sağladığı toplantıda, yönetim kurulu üyelerinin önerilerini dinleyen Aras, toplumların gelişim sürecinde eleştiri kültürünün önemine değindi. “İnsanlık tüm büyük atılım ve sıçramalarını eleştiri kültürüne borçludur" diyen İl Başkanı Mehmet Aras, eleştirinin hazmedilebildiği topluluk ve toplumların gelişebildiğini, eleştiri kültürü yerine bağnazlığın hâkim olduğun toplulukların ise durağanlaşarak, çürümeye mahkum olduğunu ifade etti.

İL BİNASI KULLANIM ALANI
İl yönetimi ve teşkilatına iki müjde veren il başkanı partinin mevcut binasının artık ihtiyaçlarına cevap vermediğini, bu nedenle çok yakın zamanda il binasının kullanım alanını iki katına çıkaracaklarını ilan etti.
KOCAELİ'DE ANILACAK
Milli görüş teşkilatlarınca her yıl merhum Necmettin Erbakan’ın yıl dönümünde yapılan anma etkinlikleri bu yıl genel merkez tarafından alınan karar gereği Kocaeli'de yapılacak. Şubat ayı sonunda yapılması planlanan programa, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı duyuruldu.

GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALARDA BULUNDU
Genel gündeme dair basına açıklamalarda bulunan Aras, Ortadoğu'daki sıcak gelişmelere değinerek, "ABD bir terör devletidir. Ortada bir savaş ortamı dahi yokken, bir devletin en üst düzey bir askeri yetkilisini hem de, üçüncü bir devletin toprakları üzerinde öldürmek, bir terörist eylemdir. ABD Kasım Süleymani suikastı ile bir terör devleti olduğunu tekraren tüm dünyaya göstermiştir. İran halkını acısını paylaşıyoruz. İslam da mezhepler kabul edilebilir fakat mezhepçilik asla kabul edilemez" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERBAKAN, KOCAELİ'DE, ANILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı