Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 08:15
 
ERBAKAN YARIN GELİYOR
Yeniden refah partisi genel başkanı Dr. Fatih Erbakan, 27 şubat Perşembe günü Kocaeli ye geliyor.
Kocaeli Haberi
ERBAKAN YARIN GELİYOR

Her yıl, merhum Necmettin Erbakan’ ın ölüm yıldönümünde, farklı bir ilde anma programı düzenleniyor. Erbakan ailesi tarafından kurulan, Erbakan Vakfı genel merkezi tarafından düzenlenen anma programına bu yıl Kocaeli ev sahipliği yapacak. 

Milletini seven Erbakan.

Bu yıl “milletini seven erbakan” adıyla düzenlenen program, 27 şubat Perşembe akşamı, saat 20:00’ de seka kongre merkezinde yapılacak.

Programa yurt içi ve yurt dışından, Necmettin Erbakan’ ın sağlığında kendisi ile çalışmış birçok çalışma arkadaşının katılması bekleniyor. 

Programda yeniden refah partisi genel başkanı, Dr. Fatih Erbakan’ da bir konuşma yapacak.

Milli görüşçülerin kalbi Kocaeli de atacak.

Bu yıl dokuzuncusu yapılacak olan programa, her yıl olduğu gibi ülkenin dört bin yanından, binlerce milli görüşçünün katılması bekleniyor.  

Fatih Erbakan Kocaeli halkı ile kucaklaşacak.

Yeniden refah partisi Kocaeli il başkanlığından yapılan açıklamaya göre, genel başkan Dr. Fatih Erbakan perşembe günü erken saatlerde ilimize gelecek. 

Edinilen bilgiye göre Erbakan yürüyüş yolu üzerinde esnaf ziyareti yapacak ve halk ile buluşacak.

Tüm Kocaeli yi süslediler.

Öte yandan programın yapılacağı Kocaeli de, Erbakan vakfı gönüllüleri de hummalı bir çalışma içerisine girmiş vaziyette. Erbakan gönüllüleri günlerdir Kocelinin her noktasında halka el ilanı dağıtıyor, dükkanlara poster yapıştırıyor, sokaklara pankartlar asıyor.

Program hakkındaki soruları yanıtlayan, yeniden refah partisi Kocaeli il başkanı, Mehmet Aras programın halka açık olduğunu ve tüm Kocaeli halkını programa davet ettiğini belirtti.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: ERBAKAN, YARIN, GELİYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı