BasiskeleSanayi
yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
15 Kasım 2017 - Çarşamba 09:01
 
ERTAN İŞERİYİ, ALLAH KORUDU...
Sağlık Haberi
ERTAN İŞERİYİ, ALLAH KORUDU...

 

İlçemizin genç, sevilen ve sayılan esnaflarından Ertan İşeri’ye nazar değdi. Kavaklı Mahallesi, Kavaklı mOrtaokulu yanındaki su ve meşrubat dağıtım dükkanında, geçirdiği bir kaza ile şans üzeri, büyük kazayı ucuz bir şekilde atlatan Sevgili İşeri’yi Allah Korudu.

Kulağımıza gelenlere göre, olay şu şekilde gerçekleşmiş. Dün sabah saatlerinde, 2 katlı dükkanının üst katında ki ofisten aşağıya bir şeyler indiren Ertan İşeri’nin ayağı merdivenlerde kaymış.

Düşme neticesinde sağ dirseği kırılan Ertan İşeri, ilk olarak Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne oradan da Kocaeli Seka Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Kazayı sadece dirsek kırılmasıyla atlatan İşeri’yi gerçekten Allah korumuz.

Şayet kafasını duvarlara ya da merdivenlere çarpsaymış, bu kazayı daha ağır hasarlı atlatabilirmiş. Ancak doktorların kesin istirahitine rağmen, İşeri hastaneden çıkar çıkmaz kırık dirsekle bile işinin başına geçmiş.

Bizde bu görünmez kaza sonucu dirseğini kıran sevgili gönül dostumuz Ertan İşeri’ye geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyor, acil şiflar ve bir an önce eski sağlığına dönmesini temenni ediyoruz.

Kendine dikkat et Ertan İşeri, sen bize ve bu memlekete daha lazımsın...  

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERTAN, İŞERİYİ,, ALLAH, KORUDU...,
Yorumlar
Haber Yazılımı