yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
05 Mayıs 2018 - Cumartesi 18:51
 
ERZURUMLULARDA BAŞKAN DEĞİŞMEDİ
Erzurumlular Derneği Dernek binasında olagan Genel Kurulunu yaptı. mevcut Başkan Muhammet Turan ile yola devam kararı aldılar.
Kültür Haberi
ERZURUMLULARDA BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

Gölcük Erzurumlular Dernek binasında düzenlenen Gölcük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğin genel kurulunda Erzurumlular Derneği Başkanı Muhammet Turan güven tazeledi. 

Gölcük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan 2. Genel Kurul Toplantısı’nı dernek binasında gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu genel kurulda mevcut başkan Muhammet Turan tek aday olurken, güven tazeledi. Kocaeli genelindeki Erzurum Dernekleri’nin de yoğun katılım sağladığı genel kurula AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp’te yer aldı. Öncelikle divan heyeti oluşturuldu. Divan başkanlığına Ekrem KIZILTAŞ, Kâtip üyeliklere İbrahim YILDIRIM ve Hüseyin BİLIZ seçildi. Sonrasında saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.

Başkan Muhammet Turan; “Öncelikle derneğimizin bu önemli gününde bizim birlikte olduğunuz için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Erzurumlular Derneği olarak geçmiş dönem iki hedefimiz vardı. Öncelikle şuan içinde bulunduğumuz dernek binasını satın almak. Göreve geldikten sonra ilk işimiz bu oldu ve sizlerinde desteği ile artık derneğimizin hizmet binası derneğimize ait. İkinci hedefimizde Erzurum kültürünü ve derneğimizi tanıtan büyük organizasyonlar ve etkinlikler gerçekleştirmek. Ben bunu da başardığımızı düşünüyorum. Başarılı konferanslar, geziler ve kültürel faaliyetleri sizlerin de desteği ile yaptık. Bugün derneğimiz Gölcük’te aktif, temsil yeteneği yüksek dernekler arasında yerini almıştır. Bu çizgimizi bozmadan ivmemizi arttırarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi. Konuşmanın ardından Turan ve yönetimi dernek üyelerinin tamamının oyunu aldı. Sonrasında da ikramlar ve sohbet ile genel kurul son buldu.

YENİ YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Başkan Muhammet TURAN, Musa KOÇAK, Mehmet VURAL, Kenan UYGUR, Cezayir ATEŞ,Mudeher ÖZÇELEBİ, E.Erkan ÖZKAN, Cumhur ACAR, İrfanı ATEŞ, Yakup KOÇAK, Oktay TUNA

DENETİM KURULU 

Murat GEREZ, Ergün YAPICI, Muzaffer KORKMAZ

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERZURUMLULARDA, BAŞKAN, DEĞİŞMEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı