Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 14:14
 
ERZURUMLULARDAN KAYMAKAMA ZİYARET
Gölcük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak'ı makamında ziyaret ederek görevinden hayırlı dileklerini sundular.
Gölcük Haberi
ERZURUMLULARDAN KAYMAKAMA ZİYARET

İlçemizde yeni göreve başlayan Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak için seri ziyaretler aralıksız devam ediyor.  ilçemizde uzun zamandan beri  hizmet veren Gölcük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muhammet Turan ve yönetimi Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak'ı makamında ziyaret ettiler. 

Ziyarette kısa bir açıklama yapan Gölcük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Muhammet Turan; “öncelikle ilçemize hoş geldiniz. Yeni görev yerini hayırlı ve uğurlu olmasını Allahtan dilerim. Biz sivil toplum kuruluşları olarak Erzurumlular Derneği uzun zamandan beri ilçemizde hizmet veriyoruz. İlçemize verilen her hizmet için bizler daima destekçisiyiz” dedi.
Kaymakam Irmak; “öncelikle sizlerin bu ziyaretiniz onur verdi. Hepiniz hoş geldiniz. Gerçekten Gölcük şirin ve güzel bir ilçemizdir. Siz değerli sivil toplum kuruluşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize en güzel hizmetleri vermeye gayret edeceğiz. Sivil toplum kuruluşları her zaman önemsediğim bir kuruluştur. Amacına hizmet veren tüm sivil topluk kuruluşlarımız ilçemize büyük faydası olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu bu kısa açıklamaların ar4dından sonra tanışmalar başladı. Tanışmaların ardından ziyaret son buldu”
Fahri Haner  

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERZURUMLULARDAN, KAYMAKAMA, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı