İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
07 Şubat 2018 - Çarşamba 18:20
 
ESKİŞEHİRLİLER BAŞKANA GİTTİ
Gölcük Eskişehirliler Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Denlikol ve yönetim kurulu üyeleri, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'i makamında ziyaret etti.
Gölcük Haberi
ESKİŞEHİRLİLER BAŞKANA GİTTİ

Kurumlararası işbirliğine önem verdiğine değinen Dernek Başkanı Denlikol, “Yönetim Kurulumuz ile birlikte, Başkan Ellibeş'i makamında ziyaret ettik. Sıcak ve içten bir muhabbet oldu. Misafirperverlik ve nezaketleri için Başkan Ellibeş'e yönetimim adına teşekkür ederim. Derneğimizin çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Gölcük Belediyesi'nin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Gölcük'te yapılan yatırımları yerinde görerek Başkan Ellibeş'in ilçesi için çok çalıştığının özellikle altını çizmek istiyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum ” dedi.
Gölcük Eskişehirliler Derneği üyelerinin gerçekleştirdiği anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ellibeş ise, Gölcük Belediyesi'nin Sivil Toplum Kuruluşları ile olan işbirliğinin artarak devam ettiğini belirterek, ortak çalışmalara her zaman açık olduklarını vurguladı. Yapmış oldukları ziyaret için Dernek Başkanı Denlikol ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ESKİŞEHİRLİLER, BAŞKANA, GİTTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı