Haber Detayı
08 Aralık 2019 - Pazar 15:29
 
ESRA YILDIZ TOPRAĞA VERİLDİ
Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Gölcük Şubesi Genel Sekreteri ve GESOTİM Yönetim Kurulu Üyesi Ergun Şahin’in kızı Esra Yıldız, hayatını kaybetti. Yıldız’ın vefat haberi ilçemizde derin üzüntü yarattı. 36 yaşında hayatını kaybeden Esra Yıldız’ın cenazesi dün Öğle namazına müteakiben Gölcük Orta Camii’nde yoğun katılımla kılınarak, Hisareyn Mezarlığı’na defnedildi.
Gölcük Haberi
ESRA YILDIZ TOPRAĞA VERİLDİ

Cenazeye katılım oldukça yoğun oldu

Dün Öğle Namazına müteakiben Gölcük Orta Camii’nde kılınan cenaze namazına Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Dz. Ana Üs Komutanı Tuğamiral Refik Levent Tezcan, Kuzey Görev Grup Komutanı Tuğamiral Mehmet Cem Okyay, Askeri Erkan, TÜED Gölcük Yönetimi, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Orası Başkanı Necmi Kocaman, Yönetimi, ilçemizin STK ve Dernek Başkanları, Muhtarlar,Esra Yıldız’ın aile yakınları ve dostları ile çok sayıda Gölcüklü katılım sağladı.

Hisareyn Mezarlığı’na defnedildi

Gölcük’ün değerli ve sevilen isimlerinden TÜED Gölcük Şubesi Genel Sekreteri Ergun Şahin’in kızı Esra Yıldız, 7 yıldır yaşadığı sağlık problemi yüzünden tedavi görüyordu. Yıldız, hastanede yaşam mücadelesine yenik düştü ve hayatını kaybetti. Esra Yıldız’ın vefat haberi ilçemizde derin üzüntü yarattı. Yıldız’ın cenazesi dün öğle namazına müteakiben Orta Camii’nde kılınarak, Hisareyn Mezarlığı’na defnedildi. Bizde Gazetemiz adına Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ESRA, YILDIZ, TOPRAĞA, VERİLDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı