yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
27 Temmuz 2019 - Cumartesi 17:27
 
FINDIK FESTİVALİ BU AKŞAM YAPILACAK
Gölcük Belediyesi Değirmendere Fındık ve Kültür, Sanat Festivali bu akşamyapılacak konserlerle gerçekleştirilecek.
Değirmendere Haberi
FINDIK FESTİVALİ BU AKŞAM YAPILACAK

Ünlü Sanatçı Mehmet Erdem ve Melih Kahveci´nin sahne alacağı festivale Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, tüm Kocaeli halkını davet etti.

Gölcük Belediyesi Değirmendere Fındık ve Kültür, Sanat Festivali bugün Saat 20.00’da yapılacak konserlerle gerçekleştirilecek. Çınarlık Meydanı’nda yapılacak festivalde Ünlü Sanatçı Mehmet Erdem sahne alacak. Mehmet Erdem’in yanı sıra Gölcük’ün yetiştirdiği önemli seslerden biri olan Melih Kahveci’de festivalde yer alarak renk katacak. Saat 20.00’da Melih Kahveci’nin konseriyle başlayacak festival, Mehmet Erdem’in 22.00’da sahne almasıyla son bulacak. Fındık Festivali’nin Kocaeli genelinde büyük ilgi görmesi bekleniyor.

BAŞKAN SEZER TÜM KOCAELİ HALKINI DAVET ETTİ

Bu önemli etkinlik öncesinde Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada, “Söz verdiğimiz gibi Değirmendere Fındık, Kültür ve Sanat Festivalini 28 Temmuz Pazar günü gerçekleştireceğiz. Gölcük’ün kültür, sanat etkinlikleriyle anılmasını sağlamak amacıyla festivalimizi gerçekleştirecek olmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Hemşehrilerimizde bu yönde talepleri olmuştu. Bu kapsamda ülkemizde geniş kesim tarafından sevilen sanatçı Mehmet Erdem ile ilçemizin önemli sesi Melih Kahveci Pazar akşamı Değirmendere Çınarlık Meydanı’nda sahne alacaklar. Ben tüm Kocaeli halkını festivalimize davet ediyor, şimdiden iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: FINDIK, FESTİVALİ, BU, AKŞAM, YAPILACAK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı