Haber Detayı
21 Kasım 2015 - Cumartesi 07:53
 
FIRINLARA SIKI DENETİM
Gölcük Belediyesi Zabıta ve Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçemizde faliyet gösteren, fırınlar hijyen ve ekmek gramajı hususunda denetlendi.Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Halkımızın sağlığı birinci önceliğimiz” dedi.
Sağlık Haberi
FIRINLARA SIKI DENETİM

Gölcük Belediyesi Zabıta ve Sağlık Müdürlüğü ekipleri, fırınları tek tek gezerek temizlik kurallarına uyulup uyulmadığı ve çıkan ekmeklerin gramajlarının doğru olup olmadığı konusunda denetledi. Ekipler, aynı zamanda fırınlarda genel temizlik, portör ve sağlık muayene cüzdanlarının da kontrolünü gerçekleştirdi.

Başkan Mehmet Ellibeş’ten Fırınlara Uyarı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Halkımızın sağlığını korumak için fırınlarda rutin olarak denetimler gerçekleştiriyoruz. Gölcük halkının talepleri ve şikayetlerini de dikkate alıyoruz. Özellikle gramaj ve hijyen konusunda çok hassasız. Halkımızın sağlığı bizim birinci önceliğimiz. Kurallara uymayan fırın ve imalathanelerin tamamını istenilen standartlara getirmek için de, çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Belediyemizin zabıta ekipleri sık sık denetimlere çıkıyor. Kurallara uymayan işletmelere ise gerekli cezalar uygulanıyor. Bundan sonra da denetimlerimiz sürecek”  dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: FIRINLARA, SIKI, DENETİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı