Haber Detayı
21 Eylül 2019 - Cumartesi 15:32
 
FABRİKADAN HALKA
Uzun zamandan beri Gölcük'te Vurallar Gıda A.Ş olarak hizmet veren esnaflardan Vural Kesgin ve Engin Kesgin halkın her kesimi faydalansın diye kaliteli ve ucuz gıda üretimini yapıyorlar. Özellikle Kars kaşarı Kars ilinde kurdukları peynir fabrikasında kendi üretimleri ile halkın hizmetine sunuyorlar. Aynı zamanda kendi fabrikalarında ürettiği Kars Kaşarı Türkiye'nin dört bir yanına ihracat ediyorlar.
Ekonomi Haberi
FABRİKADAN HALKA

Son zamanlarda tüm ürünlere zam gelirken Vurallar Gıda A.Ş ye ucuzluk devam ediyor. Birçok marketlerde tereyağı 45 lira iken Vural Gıda A.Ş. de 33 lira 90 Kuruş.

FABRİKADAN HALKA
Uzun zamandan beri Gölcük'te Vurallar Gıda A.Ş olarak hizmet veren esnaflardan Vural Kesgin ve Engin Kesgin halkın her kesimi faydalansın diye kaliteli ve ucuz gıda üretimini yapıyorlar. Özellikle Kars kaşarı Kars ilinde kurdukları peynir fabrikasında kendi üretimleri ile halkın hizmetine sunuyorlar. Aynı zamanda kendi fabrikalarında ürettiği Kars Kaşarı Türkiye'nin dört bir yanına ihracat ediyorlar. Gıda ürünlerinin çoğu kendi ürettiklerini açıklayan Vurallar Gıda A.Ş işletmecisi Vural Kesgin, şunları söyledi.


KALİTE UCUZA SATILIYOR
Vural Kesgin; “Vurallar Gıda A.Ş olarak tüm süt ürünlerinde oluşan gıdalar kendi fabrikamızda üretiyoruz. Kars ilimizde 2 adet süt mamulleri üretim fabrikamız var. İlkbahar aylarında Engin Kesgin fabrikada sezonluk olarak çalışan işçi arkadaşlarımızla hijyen ve kaliteli Kars, kaşarı, Kars tereyağı ve tüm peynir çeşitlerini itina ile üretiyoruz. Ürettiğimiz bu ürünleri Türkiye'nin dört bir tarafına ihracat ediyoruz. Özellikle Türkiye genelinde kalitesiyle ve tadıyla tanınan Kars kaşar peynirine talep artıyor. Bizde imalathanemizde ürettiğimiz ürünlerimizi kendi işyerimizde hijyen ve ucuz bir ortamda halkımızın hizmetine sunuyoruz. Ucuzluk bakımında biz burada tüm halkımıza hitap ediyoruz” şeklinde konuştu.

Fahri Haner     

Kaynak: Editör:
Etiketler: FABRİKADAN, HALKA,
Yorumlar
Haber Yazılımı