yuvacıksu 700 - 100
Haber Detayı
08 Temmuz 2018 - Pazar 15:02
 
FORD OTOSAN AİLESİ GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİNDE BULUŞTU
Ford Otomotiv San. AŞ’nin Türk Metal Sendikası üyelerinin çocukları için her yıl düzenlediği geleneksel sünnet şöleni Kocaeli fabrikalarımızda gerçekleştirdik. 287 çocuğu için düzenlendiği şölende minikler, süper kahraman kostümlü animatörler ve canlı müzik eşliğinde eğlendi. Sünnet olan çocuklara ve konuk çocuklara hediyeler dağıttığımız şölende; şerbetçiler alanda soğuk meşrubatlar dağıttı. Konuklara şölende mısır, pamuk şeker ve dondurma servisi de sunuldu.
Yaşam Haberi
FORD OTOSAN AİLESİ GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİNDE BULUŞTU

Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Ali Rıza Aksoy, Ford Otosan Kocaeli fabrikaları Müdürü Cem Temel, Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Mehmet Şener, Şube İcra Kurulu ve İşyeri Temsilcileri ile Üyeleri ve çok sayıda misafir  Gölcük Ford Otosan’da  düzenlenen şölene katılım sağladı.

Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Ali Rıza Aksoy, “10 bin kişiyi aşkın çalışanıyla otomotivin istihdam lideri Ford Otosan olarak çalışanlarımız ve aileleri ile hayatımızın önemli anlarını paylaştığımız için büyük memnuniyet duyuyoruz. Yoğun çalışma saatlerinin ardından bir araya geldiğimiz bu tür etkinliklerin, büyük bir aile olan Ford Otosanlılar arasındaki dayanışmayı, dostluk ilişkilerini ve güç birliğini artırdığına inanıyoruz.” açıklamasında bulundu. 

TÜM AİLELER BİR ARADA
Her yıl, çalışanlarının çocukları için geleneksel olarak düzenlediği sünnet şölenninde yüzlerce çocuğun gülümseyişine tanık olan Ford Otosan ailesi  bu yıl da animatörler eşliğinde doyasıya eğlenen çocukların yanındaydı. Hem sünnet olan çocuklara hem de konuk çocuklara hediyeler dağıtıldı. Bu mutlu günde mısır, pamuk şeker ve dondurma servisi de şölene renk kattı. Birbirinden renkli oyunlar ve gösterilerle büyük küçük herkesin eğlenceli dakikalar geçirdiği etkinlikte çalışanlarının yanında olan Ford Otosanda büyük mutluluk vardı.
Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Ali Rıza Aksoy, Ford Otosan Kocaeli fabrikaları Müdürü Cem Temel, Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Mehmet Şener, sünnet olan çocukları tebrik ederek, onlara altın ve eğlenceli oyuncaklar hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: FORD, OTOSAN, AİLESİ, GELENEKSEL, SÜNNET, ŞÖLENİNDE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı