yuvacıksu 700 - 100
KY YAPI
Haber Detayı
11 Ocak 2017 - Çarşamba 09:05
 
GAZETECİLERİ UNUTMADILAR
Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu, her yıl olduğu gibi bu yıl da “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü unutmadı. Başkan Turhan Yıldız ve Yönetimi, sendika binasında kestikleri pasta ile gazetecilerin bu anlamlı günlerini kutladılar
Gölcük Haberi
GAZETECİLERİ UNUTMADILAR

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, nedeniyle dün ilçemizdeki bazı kurum ve kuruluşlar, düzenledikleri etkinliklerle hem gazetecileri konuk ettiler, hem de gazeteleri ziyaret ettiler. Bu kurumlardan birisi de, ülkemizin en önemli ve en büyük sivil toplum kuruluşu olan, Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi oldu. Şube Başkanı Turhan Yıldız ve yönetiminde yer alan Nusret Subaşı ve Ahmet Erdem, ilçemizdeki çeşitli gazetelerde görev yapan çalışan gazeteciler için, sendika binasında kestikleri pasta ile gazetecilerin bu anlamlı günlerini kutladılar. Sendika Başkanı Yıldız, “Basın emekçilerinin günü kutlu olsun diyerek başladığı konuşmasında, “Gerçekten sizler hepimiz için çok önemlisiniz. Sizlerin nasıl bir özveriyle çalıştığınızı, en azından ben şahidim. Biz nerede siz orada, hepiniz çok iyi çalışıyorsunuz. Bana göre her gün çalışan gazeteciler günü olması lazım. Sizler yaptığınız haberler, çektiğiniz fotoğraflar ile kamuoyunu bilgilendiriyor, haberdar ediyorsunuz. Bu vesile hepinizin bu anlamlı gününü tebrik ediyor, güzel haberli günler diliyorum” diye konuştu. 
Başkan Yıldız'ın konuşmasının ardından, sendika yönetiminin basın emekçileri için hazırlamış olduğu “10 Ocak Pastası” iyi niyet dilekleri kesildi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GAZETECİLERİ, UNUTMADILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı